Futboliści Green Ducks Radom mają nowych sponsorów

Drużyna futbolu amerykańskiego Green Ducks Radom w tym sezonie chce awansować na wyższy szczebel rozgrywek. W walce o promocję do I ligi radomian będą wspierać firmy Techmatik oraz Administrator.

- Do grona sponsorów radomskiej drużyny futbolu amerykańskiego dołączyły dwie duże regionalne firmy, które zdecydowały się wspierać Green Ducks przynajmniej do końca trwającego właśnie sezonu - napisała Natalia Domagała, wiceprezesi rzecznik radomskiej ekipy.

Obecnie firma Techmatik jest jednym z największych pracodawców w Radomiu. Zatrudnia blisko 400 pracowników i aktywnie uczestniczy we wspieraniu działań lokalnych. W ofercie firmy znajdują się m.in. formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego.

Z kolei Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Administrator" realizuje zadania Gminy Miasta Radomia w zakresie kształtowania i realizacji polityki mieszkaniowej. Buduje i eksploatuje na zasadach najmu domy mieszkalne, administruje lokalami mieszkalnymi i użytkowymi będącymi własnością wspólnot mieszkaniowych, osób fizycznych oraz pełni funkcję zarządcy dla wspólnot mieszkaniowych.