Ponownie zagrają dla Nadii. Platinium zaprasza 12 lipca

Już w najbliższą niedzielę 12 lipca organizatorzy wydarzenia, które ma na celu pomoc 4-letnij Nadii - wcześniakowi z wrodzonym niedorozwojem bliższego końca kości udowej - zapraszają do wspólnej zabawy na terenie przy Kręgielni i Fitness Platinium. Będzie m.in. wystawa samochodów i motocykli, gry i zabawy dla dzieci czy pokazy tańca oraz futbolu flagowego.

Z akcją pomocy czteroletniej sympatycznej Nadii można było spotkać się już na meczach II-ligowego zespołu piłki ręcznej Uniwersytet Radom. Teraz organizatorzy łączą siły, by 12 lipca udało się zrobić jak najwięcej dobrego dla małego kibica szczypiorniaka.

Za pośrednictwem strony internetowej facebook.pl inicjatorzy wydarzenia zapraszają wszystkich do licznego przybycia do Strefy Łucznik przy ul. Biznesowej 8 na terenach przy Kręgielni i Fitness Platinium. W programie wydarzenia czytamy o licytacjach, grach i zabawach dla dzieci, malowaniu twarzy, bezpłatnym badaniu postawy, wystawie samochodów i motocykli, punkcie poboru krwi, który znajdować się będzie w jednym z pomieszczeń Fitness Platinium, ponadto o pokazie taneczno - akrobatycznym czy pokazie futbolu flagowego.

Głównymi atrakcjami będą Platynowy Maraton Fitness oraz koncert zespołu Pod Sufitem Dżungli. Współorganizatorami są Kręgielnia Platinium, Platinium Fitness Radom, Klub Sportowy Uniwersytet Radom, Greenducks Radom, AZS WSNSiT Handball Team Radom i sociallove.pl. Twórcy wydarzenia pragną pomóc spełnić marzenie Nadii o normalności i zdrowych nóżkach.

WAŻNE

4-letnią Nadię można wesprzeć również wpłatą bezpośrednio na konto: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Tytułem: 25725 Kszczotek Nadia - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia