Wakacje z Futbolem 2015: Termin zgłoszeń przedłużamy do poniedziałku

Poniedziałek będzie ostatnim dniem zapisów do największego turnieju szóstek piłkarskich ?Wakacje z Futbolem 2015?.

Przypomnijmy, że w tym roku mamy absolutną nowość - będą mogli grać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Zachęcamy do udziału dziewczęta i chłopców uczniów szkół gimnazjalnych (rocznik 2000 i młodsi) oraz po raz pierwszy w historii turnieju uczniów szkół ponadgimnazjalnych (urodzonych nie później niż w 1996 roku). W tej ostatniej kategorii w drużynie mogą oczywiście grać również gimnazjaliści.

W zależności od liczby zgłoszeń zadecydujemy, czy będziemy grać tylko w tych dwóch kategoriach wiekowych, czy może również rywalizować będą uczniowie szkół podstawowych (minimum musi się jednak zgłosić sześć drużyn). Nawet jeśli nie będzie odpowiednia ilość zgłoszonych, to wtedy ekipy z podstawówek dołączone zostaną do rywalizacji gimnazjalistów.

Gramy w składach sześciozespołowych, ale drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób. Zgłoszenia drużyn przynosi kapitan wraz z kompletem legitymacji szkolnych zawodników do redakcji "Wyborczej" przy Rynku 16 (w godzinach 9.30-13). Termin rejestracji ekip mija w poniedziałek 13 lipca o godz. 14.

Grać będziemy na orliku przy ul. Toporowskiego 96 w Kielcach. Start rozgrywek planujemy na wtorek 14 lipca lub środę 15 lipca. Mecze dwa razy w tygodniu - w każdy wtorek i środę. Wszystkie szczegóły znajdziecie przed pierwszymi meczami na stronach internetowych "Wyborczej" i Radia Kielce. Od dwóch lat turniej jest rozgrywany pamięci naszego zmarłego przyjaciela, znakomitego dziennikarza a przez wiele lat organizatora Wakacji z Futbolem i Ferii z Futbolem Adama Gołąba.

Więcej o: