Wraca ekstraklasa i "Wygraj Ligę"! Zbuduj własną drużynę złożoną z piłkarzy ekstraklasy

17 lipca rusza nowy sezon ekstraklasy. Wraz z rundą jesienną rozgrywek po raz kolejny zapraszamy wszystkich do rywalizacji w "Wygraj Ligę" - internetowym konkursie z serii piłkarskich fantasy opartej na piłkarzach z ligi polskiej. Pula nagród w edycji wynosi 10 tysięcy złotych. Jest o co walczyć!

Startuje nowy sezon Wygraj Ligę. 10 000 złotych w puli nagród ?

W piątek 17 lipca rozpocznie się nowa 1. kolejka ekstraklasy, dająca początek rundzie jesiennej rozgrywek. W "Wygraj Ligę" skład kompletować możesz już teraz. Nie zwlekaj! Zaloguj się na swoje konto , jeśli bawiłeś się z nami już wcześniej, albo zarejestruj się w trzech krokach .

 

W tej edycji rozgrywka jest w pełni darmowa .

Pula nagród wynosi 10 tysięcy złotych

Biorąc udział w różnego rodzaju klasyfikacjach, możesz rywalizować nie tylko ze znajomymi, ale też walczyć o nagrody, na które przeznaczyliśmy 10 tysięcy złotych. Wygrywać możesz w klasyfikacji Generalnej, klasyfikacji Bez Sponsorów, w Pucharze Wygraj Ligę, Ligach Specjalnych, a także jako administrator ligi prywatnej. Zobacz, jak zostały rozdysponowane na poszczególne klasyfikacje >

Czym jest "Wygraj Ligę" i dlaczego warto dołączyć?

W Wygraj Ligę możesz poczuć się jak szef prawdziwego klubu, który na co dzień ma problemy z formą piłkarzy, ich kontuzjami, brakiem pieniędzy na transfery. Ale z drugiej strony po trafnych decyzjach możesz świętować osiągnięty na boisku sukces.

 

Twoim celem jest zbudowanie drużyny składającej się z piłkarzy ekstraklasy, która dzięki ich osiągnięciom będzie zdobywać kolejne punkty. Pamiętaj, że z jednego klubu ekstraklasy możesz mieć maksymalnie 3 piłkarzy.

Dzięki naszemu konkursowi w zupełnie inny sposób spojrzysz na polską ligę. Każda kolejka będzie od teraz wydarzeniem tygodnia. A niemające do tej pory dla Ciebie większego znaczenia wiadomości czy plotki o planowanych transferach, kontuzjach, konfliktach w klubach, wzrastającej formie poszczególnych piłkarzy i drużyn staną się nagle bezcennymi informacjami, które pozwolą Ci wygrywać.

Zarządzaj budżetem swojego klubu

Mając do dyspozycji 25 milionów wirtualnych złotych, budujesz zespół złożony z piłkarzy ekstraklasy, gdzie każdy z nich ma swoją określoną cenę. Wartość Twojej drużyny będzie ulegać zmianie, gdy ceny piłkarzy będą się zmieniać zależnie od sytuacji na rynku transferowym (najczęściej kupowani drożeją, ci często sprzedawani - tanieją).

 

Możesz także starać się o fundusze od Sponsorów. Podobnie jak w poprzedniej edycji, będziesz decydować, jaką kwotą sponsorzy zasilą Twój budżet. Czy będzie to 1 mln zł, które możesz pozyskać szybciej, czy też będziesz wolał poczekać i odebrać 2 mln zł.

Punktacja, czyli jak zdobywasz punkty

Punkty Twojej drużyny zależą od boiskowych osiągnięć zawodników, których posiadasz. Dobrze dobrany kapitan zespołu będzie punktował dla Ciebie podwójnie. Zajrzyj do zakładki 'PUNKTACJA', by poznać wszystkie zasady ?

Oznaczenia pauzujących zawodników

Piłkarze, którzy z powodu kontuzji lub kartek nie będą mogli zagrać w zbliżającej się kolejce, będą na boisku oznaczeni wykrzyknikiem na czerwonym (nie zagra) albo pomarańczowym (występ pod znakiem zapytania) tle. Ponadto po zalogowaniu się do Wygraj Ligę na ekranie pojawi się stosowny komunikat.

Rywalizuj ze znajomymi w lidze prywatnej

W Wygraj Ligę nie rywalizujesz tylko o końcowy triumf w konkursie. Do zabawy możesz zaprosić znajomych, kumpli czy rodzinę, by rywalizować w lidze prywatnej. Dla niektórych taka rywalizacja ma większy smaczek niż pozycja w klasyfikacji generalnej. Każdy uczestnik może taką ligę założyć, jak i dołączyć do wybranej ligi prywatnej.

Wyzwij rywala na pojedynek

Kolejny raz dajemy graczom możliwość rozegrania bezpośredniego pojedynku z innymi graczami. O funkcji wyzwań przeczytasz tutaj

Wejdź na WygrajLige.sport.pl i spróbuj swoich sił jako Prezes własnego klubu ?

 

Powodzenia!