Wisła Kraków zaprezentuje nowe stroje w Galerii Bronowice

W piątek 10 lipca piłkarze Wisły Kraków zaprezentują swoje nowe stroje. Pokaz połączony będzie z prezentacją drużyny i spotkaniami z fanami.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl Chwila rozmowy z ulubionym zawodnikiem, możliwość zrobienia z nim zdjęcia, a przede wszystkim - obejrzenie po raz pierwszy nowych strojów piłkarzy Wisły Kraków - to atrakcje, które czekać będą w Galerii Bronowice już w najbliższy piątek od godz. 18.40. Właśnie o tej porze w strefie pod ringiem, na parterze centrum handlowego, pojawią się piłkarze.

Kibice, którzy w piątkowy wieczór wybiorą się do Galerii Bronowice, jako pierwsi będą mieli okazję zobaczyć stroje Wisły na żywo.

Klub przygotował też m.in. quiz. Jego zwycięzca odbierze unikatową koszulkę z rąk kapitana Arkadiusza Głowackiego.

- Bardzo cieszymy się, że trzynastokrotny mistrz Polski zdecydował się zaprezentować nowe stroje piłkarzy właśnie w naszym centrum. Zapraszamy w piątkowy wieczór do Galerii Bronowice wszystkich kibiców, którzy przed pełnym emocji sezonem chcą zobaczyć nową odsłonę ulubionej drużyny - mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.

To jednak nie koniec atrakcji: pokaz strojów połączony zostanie z prezentacją drużyny. Po niej każdy z kibiców będzie mógł zrobić zdjęcie z ulubionymi piłkarzami, porozmawiać z nimi, a także poznać nowych graczy.

Obserwuj @krakow_sport_pl

Więcej o: