Broń rozpoczęła przygotowania. Są nowe twarze w drużynie [ZDJĘCIA]

Treningiem na obiektach przy ul. Narutowicza piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do gry w III lidze. na pierwszych zajęciach pod okiem trenera Tomasza Dziubińskiego ćwiczyło 23 zawodników.

Na inauguracyjnym treningu w okresie letnich przygotowań zjawiło się kilku kandydatów do reprezentowania barw klubu z Plant. Część z nich jest bliska podpisania kontraktów. Z nowych zawodników z kadra trenera Dziubińskiego trenowali: Paweł Młodziński, Rafała Białecki (obaj ostatnio Pilica Białobrzegi), Dawid Sala, Jan Kowalski (obaj Granat Skarżysko Kam.), Paweł Mecha (bramkarz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Mirosław Kalista (Łysica Bodzentyn), Patryk Jakubczyk (Chojniak Wieniawa) oraz Jakub Szczodry (Wisła Puławy).

- W nowym sezonie chcemy włączyć się w rywalizację o awans. Naszymi rywalami w osiągnięciu tego celu na pewno będą piłkarze Polonii Warszawa. Czarne Koszule wzmacniają się ostro, ale nazwiska nie grają. Mocna powinna być też Energia Kozienice. Wszystko jednak jak zwykle zweryfikuje boisko. Jam się nie boję wyzwań. Postaramy się ułożyć drużynę zdolną do osiągania dobrych wyników - skomentował trener Dziubiński.

Więcej o: