Turniej "Z podwórka na stadiony 2015". Ostatnie dni zapisów

Jednym z kulminacyjnych punktów tegorocznych wakacji na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, wpisującego się w hasło "Twoje Miasto - Twój Sport", będzie jubileuszowa XV edycja turnieju "Z podwórka na stadiony".

Urząd Miejski w Radomiu we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Radomiu oraz Radomskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej już po raz piętnasty organizuje wakacyjny turniej piłki nożnej chłopców do lat 14 pn. "Z podwórka na stadiony". Odbędzie się on w ramach "Akcji Lato 2015".

- Wakacyjna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem młodych mieszkańców naszego miasta. Idea organizacji sprawdziła się, o czym świadczy liczny udział młodzieży, zaangażowanie rodziców i działaczy sportowych. Jednocześnie doskonale wypełnia czas dzieciom, które z różnych przyczyn nie biorą udziału w wakacyjnych wyjazdach. Rywalizacja na boisku obok aspektów sportowych ma przede wszystkim walory wychowawczo-edukacyjne. Wszak piłka nożna pozostaje najpopularniejszą dyscypliną sportową, zrzeszającą tysiące adeptów - podkreśla Dyrektor Zarządzający MOSiR, Robert Dębicki.

Tradycyjnie, rozgrywki odbywać się będą na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ul. Narutowicza 9. Z racji, że rywalizacja rozpocznie się13 lipca, 12-osobowe ekipy proszone są o zgłaszanie do 10 lipca, u animatorów sportu na boiskach "Orlik" oraz w Dziale Sportu MOSIR, osobiście bądź pod nr tel. 48 385 10 01. Na uczestników tradycyjnie czekają atrakcyjne nagrody, puchary, piłki, sportowe gadżety ufundowane przez organizatorów i sponsorów. Zwycięzcy natomiast w nagrodę wyjadą na atrakcyjną wycieczkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.