Stal Stalowa Wola kontraktuje nowych piłkarzy

Zespół Stali Stalowa Wola potwierdził, że nowymi zawodnikami hutników zostali Mateusz Jagiełło i Dawid Przezak. To pierwsze transfery Stalówki w przerwie letniej.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

O tym, że Mateusz Jagiełło będzie zawodnikiem Stali Stalowa Wola informowaliśmy już w zeszłym tygodniu. Dawid Przezak z kolei na testach w stalowowolskiej drużynie pojawił się w miniony piątek. Pomocnik ostatnio grał w trzecioligowym WKS-ie Wieluń i strzelił czternaście bramek, wystąpił w sobotnim, wygranym 3:0 sparingu z Karpatami Krosno. Zaprezentował się z dobrej strony i w poniedziałek podpisał kontrakt ze Stalą.

Kolejnych transferów możemy się spodziewać niebawem. Ze Stalówką trenują bramkarz Konrad Zacharski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), obrońca Dawid Jabłoński (Wisła Płock) oraz pomocnik Wojciech Galas (Zagłębie Lubin). Działacze prowadzą również rozmowy z trzecioligową Stalą Rzeszów odnośnie wykupienia kontraktu Kamila Jakubowskiego, który wiosną wypożyczony był do stalowowolskiego zespołu.

W środę Stal zagra na wyjeździe sparing z Górnikiem Łęczna (godz. 18). W planach jest też mecz kontrolny ze Stalą Rzeszów. O ile rzeszowski zespół zdecyduje się rozpocząć treningi.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: