Rusz się. Sprawdź formę i pobiegnij na 10 km w Lesie Kabackim

Sezon biegowy w Warszawie powoli się rozkręca. Część biegaczy czeka na marcowy półmaraton, ale wcześniej mogą sprawdzić formę na zawodach z cyklu Grand Prix Warszawy. Przyjedź w sobotę na Kabaty i sprawdź się w biegu na 10 kilometrów.

Rusz się. Co jeszcze w Warszawie? Trening przed maratonem, turniej piłki halowej kobiet i trening kolarski

Zrób 10 km w Lesie Kabackim

Śnieg powoli znika, pora zamienić biegówki na buty do biegania. Chcesz wystartować w biegu na 10 kilometrów po lesie? Przyjedź w sobotę na Kabaty. Start biegu z cyklu Grand Prix Warszawy zaplanowano na godz. 11 na skraju Lasu Kabackiego obok skrzyżowania Moczydłowskiej i Leśnej. Biuro zawodów znajduje się w gimnazjum Nr 94 (ul. Na Uboczu 9), można zapisać się w dniu zawodów, wpisowe wynosi 18 złotych.

KIEDY, GDZIE, JAK? Sobota 2 marca, godz. 11. Start: obok skrzyżowania Moczydłowskiej i Leśnej, więcej informacji: biegi.waw.pl .

Potrenuj przed maratonem

Kwietniowy maraton w Warszawie coraz bliżej. Chcesz potrenować wspólnie z innymi zapaleńcami i pod okiem doświadczonych instruktorów biegania? Przyjdź w sobotę do Lasu Bielańskiego. Trening jest darmowy, początek o godz. 9.

KIEDY, GDZIE, JAK? Sobota 2 marca, godz. 9-11. Zbiórka na rogu ul. Klaudyny i Podleśnej, więcej informacji: bieganie.pl .

Pościgaj się na "góralu"

Lubisz jeździć na rowerze po leśnych ścieżkach i pagórkach? Możesz przyjechać w niedzielę do podwarszawskiego Skrzeszewa, gdzie rozpoczyna się cykl wyścigów rowerowych Poland Bike Marathon. Trasa ma być urozmaicona, pełna zjazdów i podjazdów. Podczas prologu będzie można pościgach się na trzech dystansach: 32, 15 i 5 km. Również biegacze znajdą coś dla siebie: w ramach imprezy odbędzie się bieg terenowy na 5 km. Zapisy rozpoczną się w dniu wyścigu o godz. 8, start biegu na 5 km zaplanowano na godz. 10, a pierwszy z trzech wyścigów rowerowych wystartuje o godz. 11.

KIEDY, GDZIE, JAK? Niedziela 3 marca. Skrzeszew, biuro zawodów: ul. Szkolna 10, więcej informacji: polandbike.pl .

Zobacz ippon na tatami

Miłośnicy sportów walki na najwyższym poziomie nie mogą przegapić weekendowych zawodów w Arenie Ursynów. Do Warszawy na turniej Pucharu Świata przyjedzie światowa czołówka judoków, w tym medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata. Warszawiacy mogą kibicować między innymi Łukaszowi Kiełbasińskiemu ze stołecznego klubu UKJ AON, który jest aktualnym mistrzem Polski w kategorii do 60 kg. Eliminacje w sobotę i niedzielę o godz. 10, finały o 15.30. Wstęp wolny.

KIEDY, GDZIE, JAK? Sobota 2 marca i niedziela 3 marca od godz. 10. Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122, więcej informacji: sport.ursynow.pl .

Kibicuj piłkarkom

Chcesz zobaczyć piłkę nożną w kobiecym wykonaniu? W trzecim piłkarskim Turnieju Manifowym na hali sportowej OSiR na Targówku zagra w niedzielę 12 kobiecych drużyn. Organizatorem zawodów jest drużyna Chrząszczyków, która na co dzień z powodzeniem występuje w warszawskiej Etnolidze. Początek o godz. 11, wstęp wolny.

KIEDY, GDZIE, JAK? Niedziela 3 marca, godz. 11, hala sportowej OSiR na Targówku, ul. Ossowskiego 25, więcej informacji: chrzaszczyki.com.pl .

Więcej o: