Lato w mieście z parkour. Bezpłatne warsztaty na Ursynowie

Darmowe warsztaty parkour dla dzieci i młodzieży to jedna z propozycji akcji ?Lato w mieście?. Zajęcia odbywają się na Ursynowie od poniedziałku do piątku i potrwają do 3 sierpnia.

Warszawa.sport.pl na Facebooku. Dołącz do nas!

Parkour to sport ekstremalny wymyślony we Francji. Polega on na szybkim i płynnym biegu przez przeszkody, najczęściej w mieście. Elementami takiego biegu są skoki na różnego rodzaju murki, barierki, słupki. Teraz dzieci i młodzież z Warszawy mają możliwość bezpłatnego spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie.

Stowarzyszenie Parkour United w ramach akcji "Lato w mieście" prowadzi od poniedziałku do piątku czterogodzinne warsztaty parkour dla osób do 18 roku życia. Zajęcia w hali Gimnazjum nr 92 przy ul. Koncertowej na Ursynowie rozpoczynają się o godz. 10. Czas podzielony jest na zajęcia dla grup zorganizowanych (10-12) i dla osób indywidualnych (12-14). Zajęcia potrwają do 3 sierpnia.

Do dyspozycji prowadzących i uczestników są materace, maty, oraz specjalnie miękkie przeszkody warsztatowe do parkour różnych wielkości i kształtów.

Oprócz tego Stowarzyszenie zaprasza na akademie dla dzieci, młodzieży i dorosłych co sobotę. W wakacje: od godziny 18.30 również na Koncertowej 4. Więcej informacji o treningach i zajęciach na stronie parkourunited.pl .

Najlepsi freerunerzy w akcji [GALERIA ZDJĘĆ]

Więcej o: