Raków liderem w wirtualnej Ekstraklasie. Słaby tydzień Lechii

Zmiana na pozycji w Ekstraklasa Games PRO! Reprezentant Lechii Gdańsk zaliczył swój najgorszy weekend w tym sezonie.

Po 26. kolejkach zmagań w PKO BP Ekstraklasa Games PRO na pierwsze miejsce w ligowej tabeli wreszcie wskoczył ten, na którego od startu sezonu zwrócone były wszystkie oczy. Damian "damie" Augustyniak reprezentujący Raków Częstochowa po bezbłędnych występach wyprzedził stawkę i przejął ster lidera.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

"Damie" pokazał klasę

Fantastyczne - tak jednym słowem można określić występy Augustyniaka z minionych dni. Zawodnik Rakowa nie tylko zdobył komplet dwunastu punktów w czterech spotkaniach, ale przy tym stracił raptem jedną bramkę, strzelając jednocześnie aż jedenaście. Znakomita postawa pozwoliła mu namieszać w czubie tabeli i ostatecznie zająć fotel lidera.

Dotychczasowy dominator rozgrywek Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski grający dla Lechii Gdańsk zaliczył najgorszy tydzień spośród wszystkich dotychczasowych. Wystarczy wspomnieć, że po czterech rozegranych spotkaniach dopisał do swojego konta zaledwie jedno oczko.

Duży udział w niepowodzeniach Gdańszczanina miał zawodnik białostockiej Jagiellonii - Kamil "Riptorek" Soszyński. Ten po niemrawej pierwszej części sezonu ewidentnie złapał wiatr w żagle i - podobnie jak damie - w tym tygodniu wygrał wszystkie swoje spotkania. Taka postawa wywindowała go na dwunastą pozycję w tabeli.

Kres fazy grupowej PKO BP Ekstraklasa Games się zbliża, a tabela prezentuje się coraz ciekawiej. Aby być na bieżąco z aktualnym rozkładem sił zaobserwujcie ligowy profil na Facebooku. Pełną listę wyników znajdziecie pod tym adresem.

Aktualna tabela Ekstraklasa GamesAktualna tabela Ekstraklasa Games fot. Ekstraklasa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.