Cyberpunk 2077 gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na charytatywnej licytacji unikatowe gadżety

CD Projekt RED postanowił zagrać wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pod licytacyjny młotek trafiły unikatowe gadżety związane z grą, w tym gitara Johnny'ego Silverhanda z autografem Keanu Reveesa. To jednak nie koniec atrakcji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jak co roku, zagra aby zebrać środki na pomoc potrzebującym. Celem tegorocznego przedsięwzięcia jest wygrana z sepsą. Zbiórkę pieniędzy wspierają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Pośród nich nie zabrakło CD Projekt RED, które na licytacje przeznaczyło gadżety związane z Cyberpunkiem 2077.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

Unikatowa gitara na sprzedaż

Za pośrednictwem mediów społecznościowych CD Projekt RED poinformował o wsparciu tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację trafił gadżet związany z najnowszym hitem polskiego studia, Cyberpunkiem 2077. Mowa nie jest jednak o figurce czy koszulce, lecz… gitarze elektrycznej należącej do postaci Johnny’ego Silverhanda.

Nie jest to przypadkowy sprzęt. Jego cyfrowy odpowiednik pokazał się w grze, zaś egzemplarz wystawiony na sprzedaż posiada oryginalny podpis Keanu Reveesa. Aktor pojawił się w grze odgrywając postać Silverhanda. W momencie publikacji wylicytowana cena przekracza 13 tys. złotych.

Britain Soccer Premier LeagueGłosowanie na piłkarzy miesiąca w Premier League i La Liga. Gracze FIFA 23 mogą wybierać

To nie koniec gamingowych atrakcji

Gitara z autografem gwiazdy Hollywood zdecydowanie robi wrażenie i jest jednocześnie najbardziej unikatowym przedmiotem ze wszystkich aukcji związanych z Cyberpunkiem 2077. Anonimowy darczyńca postanowił podzielić się jednak czymś innym. Pod młotek trafiła edycja kolekcjonerska gry na PlayStation 4. Jej cena, aktualnie, wynosi 4600 złotych.

W tematykę gier doskonale wpisują się także gadżety od Vile Monarch, czyli twórców Floodland. Ci przeznaczyli na aukcję worek niespodzianek oraz skrzynkę gracza, czyli w zasadzie pudełko z gadżetami. Ceny są jednak aktualnie bardziej przystępne i zamykają się okolicach 600 złotych.

Haaland faworytem graczy FIFA 23. Norweg z szansą na wyjątkową kartęHaaland faworytem graczy FIFA 23. Norweg z szansą na wyjątkową kartę

Więcej o: