Koniec serii bez porażki. Zawirowania w Ekstraklasa Games PRO

Po krótkiej przerwie zawodnicy wrócili do rywalizacji w ramach Ekstraklasa Games PRO. Po szenastu kolejkach lider pozostaje niezmienny - to reprezentant Lechii Gdańsk, Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski. Doszło jednak do nieoczekiwanej porażki.

Po Media Day, który w ostatni weekend odbył się w studiu Polsat Games zawodnicy wrócili do rywalizacji o punkty w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasa Games PRO. Po 16 kolejkach liderem nadal jest Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski z Lechii Gdańsk. Podium uzupełniają Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) i Damian "damie" Augustyniak (Raków Częstochowa).

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Wtorek rozpoczęliśmy od starcia wicemistrzów świata. Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) zmierzył się z Bartoszem "bejottem" Jakubowskim (Widzew Łódź). Dwumecz zakończył się remisem i zwycięstwem reprezentanta Kolejorza.

W środę zakończyła się seria meczów bez porażki Dawida "Dewidka" Kamasińskiego z Piasta Gliwice w rozgrywkach PRO. Pierwszym zawodnikiem, który pokonał reprezentanta niebiesko-czerwonych był Szymon "Błachu" Błachowiak.

Za niespodziankę tygodnia można uznać stratę punktów "Damiego" w meczu z "Bartasem". Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników postawił się swojemu rywalowi, który reprezentuje barwy Rakowa i zremisował z nim w drugim spotkaniu.

Lucian, bohater League of LegendsNajczęstsze wybory profesjonalnych graczy. Pojawiły się we wszystkich meczach europejskich rozgrywkach

Czwarty tydzień rozgrywek zakończyliśmy na naszym oficjalnym streamie. Widzowie mogli na żywo obserwować dwa dwumecze:

  • Miłosz 'milosz93' Bogdanowski (Legia Warszawa) - Dominik "Bogyys" Boguś (Warta Poznań),
  • Kacper "Furman" Furmanek (Lech Poznań) - Robert "Roberto" Bujnicki (Sandecja Nowy Sącz).

Gracze dostarczyli nam 21 goli, a górą w starciach byli zawodnicy, którzy reprezentują kluby z Poznania. "Bogyys" dopisał na swoje konto cztery punkty, a aktualny mistrz Polski zdobył komplet punktów.

Kolejny tydzień rozgrywek PKO BP Ekstraklasa Games PRO będzie wyjątkowy, ponieważ tylko w środę czekają nas spotkania w ramach 17. i 18. kolejki. Wybrane mecze będzie można oglądać tego dnia na żywo o 22:30 na Facebooku PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube Polsat Games.

League of Legends European Championship, mecz pomiędzy SK Gaming a Team BDSSpadek oglądalności esportowej ligi mimo ogromnego oczekiwania. Powód może być zaskakujący

Więcej o: