Zacięta walka o fotel lidera. Za nami 12 kolejek Ekstraklasa Games PRO

Za nami dwunasta kolejka Ekstraklasa Games PRO. Walka o fotel lidera fazy grupowej jest niezwykle zacięta. Aktualnie znajduje się na nim reprezentant Lechii Gdańsk, Maksyilian "Zalewskyy" Zalewski.

Trwa niezwykle zacięta walka o fotel lidera fazy grupowej PKO BP Ekstraklasa Games PRO. Po 12. kolejkach na czele tabeli znajduje się reprezentant Lechii Gdańsk, Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski. Tuż za nim plasuje się kolejny z przedstawicieli młodszego pokolenia, Szymon "Błachu" Błachowiak, który broni barw szczecińskiej Pogoni.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

W ramach ostatnich kolejek przeprowadzona została transmisja dwóch spotkań, w których nie zabrakło emocji. Wspomniany wcześniej Błachu zdołał zdobyć komplet punktów w starciu z Kacprem "Kay0rem" Wandzlem (Górnik Zabrze). W drugim z emitowanych pojedynków Dawid "Dewidek" Kamasiński (Piast Gliwice) zmierzył się z Dominikiem "Bogyysem" Bogusiem. Pierwszy z wymienionych wyszedł ze starcia obronną ręką, jednak kompletu punktów nie zdobył, a to za sprawą remisu 1:1 w ostatnim spotkaniu dnia.

Na wyróżnienie zasługuje również bitwa młodości z doświadczeniem, w której główne role grali Zalewskyy oraz reprezentant Widzewa Łódź, Bartosz "bejott" Jakubowski. Bezsprzecznie najbardziej rozpoznawalny w Polsce gracz FIFA nie zdołał jednak pokonać aktualnego lidera, a dwumecz zakończył z zaledwie jednym oczkiem. To jednak nie komplikuje mocno jego sytuacji w tabeli, gdzie plasuje się na 7. miejscu.

Już w najbliższy wtorek PKO BP Ekstraklasa Games wróci z kolejną kolejką, w której niekwestionowanym hitem będzie mecz pomiędzy bejottem a Furmanem, który na co dzień broni barw Lecha Poznań. Po tych zmaganiach zbliżymy się również do półmetku fazy grupowej, która zakończy się na początku marca.

Ekstraklasa GamesEkstraklasa Games fot. Materiały prasowe

Więcej o: