Gry Riotu w Xbox Game Pass. Obok tych bonusów nie można przejść obojętnie

League of Legends, Valorant i inne gry Riot Games zostaną dodane do abonamentu Xbox Game Pass. Subskrybenci usługi otrzymają szereg bonusów, w tym odblokowanie wszystkich bohaterów. Zazwyczaj ich skompletowanie zajmuje sporo czasu.

Abonamenty oferujące dostęp do szerokiej biblioteki gier komputerowych w zamian za miesięczną subskrypcję to coraz popularniejszy sposób dystrybucji gier. Na ciekawy ruch zdecydował się Xbox, nawiązując współpracę z Riot Games i dodając do oferty wszystkie darmowe gry producenta. Jak się okazuje, gracze będą mogli uzyskać szereg bonusów.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Gry Riotu w abonamencie Game Pass

W miniony czwartek Microsoft poinformował o nawiązaniu współpracy z Riot Games. Na jej mocy gry popularnego studia, między innymi League of Legends oraz Valorant, zostaną dodane do biblioteki abonamentu Xbox Game Pass. Ten, za miesięczną opłatą, oferuje dostęp do licznych gier na komputery osobiste, w tym nierzadko nowości w dniu premiery.

W przypadku gier od Riot Games będzie jednak inaczej, wszak te domyślnie wydawane są w ramach modelu free-to-play. Abonenci Xbox Game Pass, po połączeniu kont, będą mogli uzyskać dostęp do szeregu korzyści. Te okażą się cenne głównie dla nowych graczy i będą mogli skorzystać z nich od 12 grudnia.

Odblokowani bohaterowie i bonus do doświadczenia

Aktywna subskrypcja Xbox Game Pass dostarczy entuzjastom gier Riotu bonusy, które przydadzą się głównie osobom bez rozwiniętych kont. W przypadku League of Legends, Valoranta i Wild Rifta będą to bowiem odblokowani wszyscy bohaterowie oraz agenci, co znacznie ułatwi grę i wyeliminuje potrzebę wielogodzinnego zarabiania wewnętrznej waluty celem wykupu dostępu.

Choć dostęp do postaci to największy benefit, to nie jest on jedynym. Dodatkowo abonenci otrzymają 20% bonusu do doświadczenia, co przyśpieszy rozwój konta. Gracze Teamfight Tactics ucieszą się z dostępu do skórki Taktyka, a także unikalnego wyglądu Areny. W przypadku Legends of Runeterra, będzie to natomiast dostęp do wszystkich kart setu Foundation.

Co ważne, aby bonusy były aktywne na koncie, należy posiadać ciągły abonament Game Pass. Wraz z jego wygaśnięciem, dodatkowa zawartość zostanie odebrana do czasu kolejnego wykupienia usługi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.