Niespodzianki nie będzie. Wiemy wszystko o nadchodzącym Jedi: Survivor

Wpadka Steam zdradziła informacje na temat oczekiwanego Star Wars Jedi: Survivor. Choć informacje zostaną oficjalnie ujawnione podczas nadchodzącego The Game Awards, wymagania systemowe oraz datę premiery poznaliśmy przed czasem.

Star Wars Jedi: Survivor to długo oczekiwana kontynuacja przygód młodego Casa Kestisa, którą zaczęliśmy poznawać w grze The Fallen Order. Wcześniejsze przecieki informowały o premierze w przyszłym roku, jednak miniona wpadka ujawniła przed społecznością graczy znacznie więcej precyzyjnych wiadomości. Do ich oficjalnego ujawnienia dojdzie dopiero za kilka dni.

Zobacz wideo "Furman" z Lecha Poznań triumfatorem Ekstraklasa Games

Oficjalny pokaz na The Game Awards

Jeśli oczekujecie kolejnych, oficjalnych informacji o Star Wars Jedi: Survivor, wasza cierpliwość wkrótce zostanie wynagrodzona. Electronic Arts za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie podczas The Game Awards, gdzie dowiemy się więcej na temat gry.

EA obiecuje, że podczas pokazu ujawniona zostanie rozgrywka. Spodziewane jest także podanie innych informacji, w tym konkretnej daty premiery oraz przybliżenie możliwości zakupu gry w przedsprzedaży. Ta będzie wiązać się z otrzymaniem dodatkowej zawartości wewnątrz gry.

Diablo 4Poznamy datę premiery Diablo IV. Informacje mają pojawić się podczas najbliższej gali

Informacje cenne, jednak już opublikowane

Niestety, nawet w przypadku najbardziej skoordynowanej akcji marketingowej, coś może nie wypalić. Nie inaczej było w przypadku Star Wars Jedi: Survivor, gdzie wtopę zaliczyła platforma Steam. To właśnie na niej przez krótki czas dostępna dla wszystkich była uzupełniona karta produktu. Choć aktualnie jest niewidoczna dla użytkowników, to trzeba pamiętać, że w Internecie nic nie ginie.

Gra ma zadebiutować już 15 marca 2023 roku. Osoby, które zdecydują się na zakup tytułu w przedsprzedaży, otrzymają szereg przedmiotów kosmetycznych wpływających na wygląd Cala, towarzyszącego mu robota BD-1 oraz wyposażenia - blastera oraz miecza świetlnego. Zainteresowanie mogą wzbudzić także wymagania systemowe. Dla gry w rekomendowanych ustawieniach graficznych należy uzbroić się przynajmniej w Intel Core i5-11600k oraz kartę graficzną RTX2070 przy 16GB pamięci operacyjnej.

Jedi: Survior, oprócz komputerów stacjonarnych, trafi także na konsole najnowszej generacji: PlayStation 5 oraz Xboxa Series X i S.

Need for Speed UnboundTwórca gry troszczy się o fanów. Nowy NFS Unbound zbiera pozytywne recenzje

Więcej o: