Baggio, Casillas i inni. Nowe karty mundialowych Ikon w FIFA 23

W FIFA 23 pojawiła się druga seria mundialowych Ikon. Co ciekawe wygląda ona dość skromnie, więc gracze już mają podejrzenia odnośnie kolejnego ruchu EA Sports.

Zgodnie z przewidywaniami kolejne karty Ikon z dodatku związanego z mistrzostwami świata wylądowały w FIFA 23. Nieco niespodziewanie za to EA zaprezentowało tylko siedem kart. Najwyraźniej reszta zostanie zaprezentowana przy innej okazji, ale niezbadane są wyroki kanadyjskich twórców.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Siedem nowych kart Ikon w FIFA 23

W minionym tygodniu w FIFA 23 zaprezentowało aż 19 kart mundialowych Ikon. Część można było trafić w paczkach, a resztę zdobyć z dedykowanych SBC. Ciekawych piłkarzy nie brakowało, a gracze spodziewali się, że kolejny tydzień wprowadzi ich jeszcze więcej. 

Nicolai 'device' Reedtz, AstralisEsportowa legenda chce doprowadzić swój skład na szczyt. "Muszę dać z siebie wszystko"

Dlatego lekkim zaskoczeniem jest informacja, że w piątkowy wieczór w Ultimate Team zadebiutuje tylko siedem nowych kart Ikon, które będą dostępne w paczkach. Są nimi:

  • Roberto Baggio
  • Samuel Eto'o
  • Iker Casillas
  • Roberto Carlos
  • Andrij Szewczenko
  • Laurent Blanc
  • Luis Hernandez

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

W sumie w grze jest więc dostępnych na razie 27 mundialowych Ikon. Gracze są tym lekko zaskoczeni, a niektórzy nawet nieco poirytowani. Liczyli bowiem na nieco więcej ze strony twórców gry, a w zasadzie nie jest jasne, czy kolejne Ikony pojawią się z czasem w ramach kolejnej premiery, specjalnych SBC czy może też lista mundialowych kart Ikon została domknięta. To najpewniej wyjaśnią następne tygodnie.

cadiaN cieszy się z awansu do 1/8 finału.Łzy, które trzymał w sobie niemal dekadę. Po latach wyrzeczeń duński esportowiec sięgnął szczytu