Esportowiec skomentuje galę MMA. Izak zaangażowany w High League 5

Piotr "Izak" Skowyrski skomentuje nadchodzącą galę MMA, High League 5. To kolejne wyjście Izaka ze swojego pierwotnego podwórka, rozgrywek Counter-Strike'a: Global Offensive. Ponadto skomentował mecze polskiej reprezentacji podczas EURO 2016.

Już 10 grudnia odbędzie się piąta edycja freak-fightowej gali mieszanych sztuk walki, High League. Jak się okazuje, do ciekawych występów dojdzie nie tylko w oktagonie, lecz także na stanowisku komentatorskim. Za jednym z mikrofonów zasiądzie bowiem Piotr "Izak" Skowyrski. Influencer zasłynął w Internecie za sprawą komentowania najważniejszych spotkań Counter-Strike’a: Global Offensive.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

Esportowiec w nietypowej roli

Już 10 grudnia odbędzie się piąta edycja freak-fightowej gali mieszanych sztuk walki, High League. Wydarzenie, oprócz elektryzujących walk, będzie interesujące także z wielu innych powodów. Do ciekawego zestawienia dojdzie bowiem także na stanowisku komentatorskim. Tam za jednym z mikrofonów zasiądzie osoba doskonale znana środowiskowi esportowemu, Piotr "Izak" Skowyrski.

Izak to aktualnie jeden z najpopularniejszych polskich influencerów związanych z esportem i gamingiem, a zwłaszcza Counter-Strike’iem: Global Offensive. Swoją karierę komentatora rozpoczął już kilkanaście lat temu. Okazja przybliżenia wydarzeń z oktagonu High League będzie okazją do sprawdzenia się w nowej roli, chociaż prywatnie Skowyrski nie stroni od sportów walki. Podczas autorskich transmisji wielokrotnie informował o treningach MMA.

Nie pierwszy romans ze sportem

Wydaje się, że angaż Piotra "Izaka" Skowyrskiego w High League 5 nie jest dziełem przypadku. Na tej samej gali wystąpi bowiem streamer, a zarazem przyjaciel Izaka, Paweł "Leh" Lehmann. Esportowiec przyznał, że dla niego jest to najważniejsze zestawienie z całej karty walk.

Osoby, które obawiają się o jakość komentarza Skowyrskiego, powinny porzucić swoje obawy. Izak wielokrotnie dostarczył dowodów na najwyższy poziom umiejętności. Te przejawia nie tylko na serwerze CS-a, lecz miał także okazję zrobić to w przypadku wydarzeń sportowych. Podczas High League 2 skomentował jedną walkę - pojedynek pomiędzy Jarosławem "pashą" Jarząbkowskim a Michałem "Owcą" Owcarzakiem.

Największym osiągnięciem w kariery komentatora było jednak skomentowanie spotkań polskiej reprezentacji podczas Euro 2016. Jak sam wówczas przyznał, było to spełnienie jego dziecięcych marzeń, wszak pierwsze zalążki miłości do komentowania poczuł właśnie przy piłce nożnej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.