Oglądaj decydującą fazę Baltic Playground [TRANSMISJA]

W dniach 2-4 grudnia odbędzie się ostatnia faza ligi Baltic Playground. Promotional Tournament Main wyłoni dwa zespoły, które awansują do drugiej dywizji Ultraligi. Organizatorem rozgrywek jest GAM3RS_X.

W głównym turnieju promocyjnym zmierzą się cztery zespoły - laureaci poprzedniej fazy, czyli Klub R oraz Europe Savior Club, oraz spadkowicze z poprzedniego sezonu drugiej dywizji Ultraligi - Thunderflash i Meavedron. Wszystkie cztery zespoły już drugiego grudnia pojawią się na serwerze walcząc o awans.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends

Promotional Tournament Main zakończy blisko sześciomiesięczną rywalizację w Baltic Playground. Klub R jest jedynym zespołem, który uczestniczy w rozgrywkach od samego początku. Swoje zmagania rozpoczęli jeszcze w maju, wygrywając drugie otwarte kwalifikacje. Czwarte miejsce w fazie zasadniczej zapewniło im awans na finały LAN-owe podczas Meet at Rift, gdzie po heroicznej walce, zajęli drugą pozycję. W Promotional Tournament Regular pokonali swoje LAN-owe nemesis w postaci Żółwi Błotnych, ponownie wykonując krok w stronę drugiej Ultraligi, lądując w ostatnim etapie Baltic Playground.

Europe Saviors Club dołączyło do rozgrywek dzięki otwartym kwalifikacjom do Tournament Promotion Club, od razu pokazując potencjał swoich zawodników. Międzynarodowa formacja zajęła pierwsze miejsce w poprzedniej fazie, pokonując na swojej drodze AFN Esports, Żółwie Błotne oraz Klub R. Harmonogram rozgrywek wygląda następująco:

Piątek, 2 grudnia:

  • 14:00 - Meavedron vs Klub R,
  • 18:00 - Thunderflash vs Europe Saviors Club.

Sobota, 3 grudnia:

  • 14:00 - mecz przegranych,
  • 18:00 - finał drabinki wygranych.

Niedziela, 4 grudnia:

  • 18:00 - finał drabinki przegranych.

Oglądaj rozgrywki na żywo:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.