Decydująca faza Baltic Playground. Mecze już w piątek

W dniach 2-4 grudnia odbędzie się ostatnia faza ligi Baltic Playground. Promotional Tournament Main wyłoni dwa zespoły, które awansują do drugiej dywizji Ultraligi. Organizatorem rozgrywek jest GAM3RS_X.

W głównym turnieju promocyjnym zmierzą się cztery zespoły - laureaci poprzedniej fazy, czyli Klub R oraz Europe Savior Club, oraz spadkowicze z poprzedniego sezonu drugiej dywizji Ultraligi - Thunderflash i Meavedron. Wszystkie cztery zespoły już drugiego grudnia pojawią się na serwerze walcząc o awans.

Zobacz wideo "Furman" z Lecha Poznań triumfatorem Ekstraklasa Games

Promotional Tournament Main zakończy blisko sześciomiesięczną rywalizację w Baltic Playground. Klub R jest jedynym zespołem, który uczestniczy w rozgrywkach od samego początku. Swoje zmagania rozpoczęli jeszcze w maju, wygrywając drugie otwarte kwalifikacje. Czwarte miejsce w fazie zasadniczej zapewniło im awans na finały LAN-owe podczas Meet at Rift, gdzie po heroicznej walce, zajęli drugą pozycję. W Promotional Tournament Regular pokonali swoje LAN-owe nemesis w postaci Żółwi Błotnych, ponownie wykonując krok w stronę drugiej Ultraligi, lądując w ostatnim etapie Baltic Playground.

Europe Saviors Club dołączyło do rozgrywek dzięki otwartym kwalifikacjom do Tournament Promotion Club, od razu pokazując potencjał swoich zawodników. Międzynarodowa formacja zajęła pierwsze miejsce w poprzedniej fazie, pokonując na swojej drodze AFN Esports, Żółwie Błotne oraz Klub R.

Kury czy też koguty to stały element krajobrazu CS:GO na mapie de_infernoDrużyna inna niż wszystkie. Nikt tak nie gra w Counter Strike'a

Promotional Torunament Main będzie transmitowany na kanale Nervariena w serwisie Twitch.TV, a w duecie komentatorskim ponownie pojawią się Damian "Nervarien" Ziaja oraz Łukasz "Leo" Mirek. W zawodach będzie obowiązywać drabinka podwójnej eliminacji z meczami best-of-five. Harmonogram rozgrywek wygląda następująco:

Piątek, 2 grudnia:

  • 14:00 - Meavedron vs Klub R
  • 18:00 - Thunderflash vs Europe Saviors Club

Sobota, 3 grudnia:

  • 14:00 - mecz przegranych
  • 18:00 - finał drabinki wygranych

Niedziela, 4 grudnia:

  • 18:00 - finał drabinki przegranych

CadiaN z Heroic podczas PGL Major StockholmRola prowadzącego w CS:GO ewoluuje. Jak plastyczny musi być skuteczny kapitan?

Więcej o: