Niesamowity mecz w FIFA 23. Polska wygrała z Argentyną

EA SPORTS zaprezentowało rewelacyjnie nastrajający film przez dzisiejszym meczem Mistrzostw Świata FIFA. Kto wygrał mecz między Polską a Argentyną w FIFA 23?

Polscy i argentyńscy piłkarze, grający na co dzień w Juventusie, zmierzyli się w grze FIFA 23. Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik wspólnie pokonali parę pomocników „albicelestes" w składzie Ángel Di María oraz Leandro Paredes. Nasz bramkarz i bohater meczu z Arabią Saudyjską tym razem dzielnie spisywał się rozgrywając akcje, natomiast Arkowi Milikowi udało się strzelić gola swoim wirtualnym odzwierciedleniem.

Zobacz wideo Wielki finał Polskiej Ligi Esportowej

Polska vs. Argentyna w FIFA 23

Po meczu rozgrzewkowym zakończonym remisem, piłkarze zasiedli do wielkiego finału, który rozgrywali w formacie 2v2. Emocjonujące starcie zakończyło się zwycięstwem Polaków, którzy nie dali szans swoim argentyńskim kolegom, pokonując ich 3:1.

Pozostaje liczyć na to, że to adekwatna zapowiedź przebiegu wieczornego meczu.

Nagranie z tego starcia znajdziesz 

Gracze FIFA 23 mogą sami odtworzyć to spotkanie w trybie FIFA World Cup 2022™, który dostępny jest za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry. Fani FIFA 23 mogą zagrać jako dowolna z 32 zakwalifikowanych reprezentacji w najbardziej autentycznym odtworzeniu turnieju od meczu otwarcia do starcia finałowego.

 W tym miesiącu EA SPORTS we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wprowadziło też do trybu FIFA Ultimate Team wyjątkowe, historyczne stroje reprezentacji Polski, które stanowią nawiązanie do historycznego meczu z Węgrami w 1921 roku, który stanowił pierwsze oficjalne spotkanie polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Mamy nadzieję, że i one będą zapowiedzią historycznych sukcesów.