Piłkarz Legii w jedenastce tygodnia FIFA 23. Mane i Osimhen z dobrymi kartami

Wreszcie musiał przyjść ten moment. Po sześciu znakomitych drużynach tygodnia w FIFA 23 Ultimate Team tym razem jest nieco skromniej. Gracze raczej nie będą mieli dużej motywacji, aby starać się w FUT Champions, choć kilka kart godnych uwagi się znajdzie.

Dotychczasowe karty in-form w FIFA 23 robiły duże wrażenie. Nie bez powodu gracze starali się je zdobyć dobrymi występami w FUT Champions, czy składając dedykowane SBC o gwarantowane karty z drużyn tygodnia. Po prostu warto było się starać. Dlatego też widząc jak wygląda najnowszy TOTW, można odnieść wrażenie, że jest słabo. Wszystko kwestią przyzwyczajenia.

Zobacz wideo Praca marzeń naszych dzieci, żyła złota, a zarobki? "Polska w światowej czołówce"

TOTW 7. Drużyna tygodnia w FIFA 23 Ultimate Team

Już przy pierwszym spojrzeniu na najnowszą drużynę tygodnia rzuca się w oczy przede wszystkim jedna konkretna karta. Należy ona do Sadio Mane. Senegalczyk i tak dość długo pracował na takie wyróżnienie. Gol i dwie asysty w meczu z Mainz wystarczyły, aby EA Sports go doceniło. To piłkarz Bayernu będzie najmocniej ucieszy graczy FUT.

Ciekawym trafem może być też Victor Osimhen. Nigeryjczyk ma świetnie ocenione statystyki ofensywne - jest bardzo szybki, umie skończyć akcję, czy podryblować. Co prawda w tym momencie są już od niego znacznie lepsze opcje na obstawienie ataku, ale dla początkujących graczy czy tych z mniejszym budżetem może być zbawienny. Zwłaszcza że w Serie A przesytu kart akurat nie ma.

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

I to by w zasadzie było na tyle z konkretniejszych kart, które mogą spisać się na wirtualnej murawie. Warto jednak nadmienić, że do aktualnego TOTW załapał się też piłkarz Ekstraklasy. Mowa o Josue z Legii, który w minionej kolejce ustrzelił hat-tricka z Jagiellonią Białystok. Piłkarzom z bardziej niszowych lig trudniej jest zapracować na uznanie w oczach EA, ale to nie przeszło bez echa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.