Mbappe zdominuje FIFA 23. Bardzo mocna karta

W FIFA 23 kilku piłkarzy wybija się przed szereg, ale żaden nie jest na poziomie porównywalnym do Kyliana Mbappe. Francuz w najnowszej z części serii przerósł absolutnie wszystkie oczekiwania i dominuje na wirtualnych boiskach.

Nie ma piłkarza w FIFA 23, który byłby tak kompletny jak Kylian Mbappe. Gracze serii przywykli do tego, że w parze z Francuzem zawsze idzie jakość, lecz tegoroczna karta napastnika PSG to absolutny fenomen. Można się spodziewać, iż będzie grywalna od początku do samego końca gry, przy czym utrzyma też bardzo wysoką cenę.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Mbappe królem FIFA 23

Kylian Mbappe został prawdziwą twarzą FIFA 23 i to nie tylko ze względu na fakt bycia na okładce samej gry. EA Sports obdarzyło swojego ulubieńca niebotycznie wysokimi statystykami. Choć Francuz jest jednym z pięciu innych zawodników ocenionych na najwyższe 92 punkty, tak zdecydowanie to on zajmuje miejsce na szczycie według kryteriów graczy FIFA. Wystarczy tylko przytoczyć umiejętności z jego karty:

  • Tempo ~ 97
  • Strzały ~ 89
  • Podania ~ 80
  • Drybling ~ 92
  • Obrona ~ 36
  • Fizyczność ~ 76

Z tak znakomitymi statystykami ofensywnymi Mbappe jest prawdziwym i niemalże bezbłędnym egzekutorem. Do tego dochodzi maksymalne pięć gwiazdek sztuczek i cztery słabszej nogi. To po prostu zawodnik kompletny, który nie ma wad.

Upset Fnatic Worlds LECTe statystyki robią wrażenie. Europejscy gracze brylują na mistrzostwach świata

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Sama cena karty Francuza również powala na łopatki. Za takową gracze muszą zapłacić obecnie ponad 1,7 miliona monet, a ta kwota cały czas rośnie. No cóż - czysta jakość kosztuje, a wszyscy gracze FIFA 23 już doskonale poznali się na klasie piłkarza PSG.

Jeśli tak dalej pójdzie, to Mbappe może zapisać się w historii FIFA jako jedna z najlepszych zwykłych kart. Bacząc na jego statystyki, podstawowa wersja Francuza będzie na szczycie notowań przez długie miesiące i sporo zajmie, zanim pojawią się dla niej godni konkurenci. Mbappe to obecnie prawdziwy król FIFA 23.

Evil Geniuses, zespół League of LegendsSukces polskiego esportowca. Awansuje do głównego etapu mistrzostw świata

Więcej o: