FIFA doceniła Polaka. Spektakularny występ został zauważony

Świetny mecz Wojciecha Szczęsnego przeciw Walii został doceniony przez twórców FIFA 23. Polak znalazł się w jedenastce kolejki.

Co tydzień EA Sports ogłasza drużynę tygodnia (Team of the Week - TOTW), a zawodnicy, któzy się w niej znajdują otrzymują karty specjalne. Tym razem w doborowym gronie znalazł się bramkarz Juventusu i reprezentacji Polski.

Zobacz wideo Świetny mecz Wojciecha Szczęsnego przeciw Walii został doceniony przez twórców FIFA 23. Polak znalazł się w jedenastce kolejki.

Szczęsny doceniony w FIFA 23

Wojciech Szczęsny zaliczył spektakularny występ przeciw Walii. Nie uszło to uwadze EA Sports. Obok Polaka w jedenastce tygodnia znalazło się wiele gwiazd światowej piłki. W obronie wyróżniono Marquinhosa, Orbana, Akanjiego czy Diogo Dalota. Imponująca ekipa, któa świetnie sobie poradziła w przerwie reprezentacyjnej.

W ofensywie wygląda to jeszcze bardziej imponująco. Luka Modrić, Christian Eriksen i Mohamed Salah to trio, które zdominowałoby każdą ligę. Dalej wcale nie jest gorzej, bo wybrano Kaia Havertz, Oliviera Giroud i Hirvinga Lozano, który już w listopadzie spróbuje pokrzyżować szyki polskim obrońcom. Jest najszybszym piłkarzem w całym zestawieniu, co graczom FUT powinno przypaść do gustu.

FIFA 23. Wszystkich piłkarzy TOTW 2 znajdziecie poniżej:

Więcej o: