Lewandowski może otrzymać specjalną kartę. Wystarczy zagłosować

W sierpniu się nie udało, ale może wrzesień okaże się dla Roberta Lewandowskiego szczęśliwszy. Polak ponownie został nominowany do nagrody piłkarza miesiąca w La Liga. Oznacza to, że zawodnik ma szansę na wyjątkową kartę specjalną w FIFA 23.

Premiera FIFA 23 jest już za rogiem, a to oznacza, że lada moment gracze zaczną tworzyć na potęgę swoje kluby w Ultimate Team. Podstawa to szybko znaleźć mocne karty, na których można oprzeć zespół. Tak się składa, że takową może niebawem otrzymać Robert Lewandowski. Polak drugi raz z rzędu został nominowany do nagrody piłkarza miesiąca w La Liga. Jeśli wygra, do gry trafi jego specjalna karta.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Karta Lewandowskiego w FIFA 23

Wydawało się, że Robert Lewandowski od razu rozpocznie sezon z przytupem i wygra w sierpniowym głosowaniu na piłkarza miesiąca w La Lidze. Ostatecznie Polaka ubiegł jednak Borja Iglesias z Betisu, który również zanotował bardzo dobry start i były powody, ażeby takową statuetkę otrzymał. Po wrześniowych zmaganiach wydaje się jednak, że Lewandowski jest wręcz murowanym faworytem do wygranej.

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Trzy gole i dwie asysty w dwóch meczach. Może i był to krótki miesiąc, lecz na pewno owocny dla napastnika Barcelony. Wszystko pozostaje już jednak w rękach głosujących, którzy mogą sami zdecydować, kto zasłużył na wyróżnienie.

Grafika promująca kartę Włodzimierza Smolarka w FIFA 23Smolarek w FIFA 23. Obok niego wielkie gwiazdy

Grono nominowanych do nagrody zawodnika września w La Lidze tworzą:

  • Robert Lewandowski ~ FC Barcelona
  • Brais Mendez ~ Real Sociedad
  • Nico Williams ~ Athletic Bilbao
  • Federico Valverde ~ Real Madryt
  • Dani Parejo ~ Villareal
  • Luiz Felipe ~ Betis 
  • Samu Castillejo ~ Valencia

Najpoważniejszym konkurentem Lewandowskiego wydaje się tutaj Fede Valverde, na którego zapewne zagłosuje pokaźna grupa fanów Realu Madryt. Swoje głosy można oddawać na oficjalnej stronie EA Sports. 

EDward Gaming wznoszące Puchar Przywoływacza na Worlds 2021Hymny mistrzostw świata. Tutaj kultura miesza się z esportem

Więcej o: