Drużyna Teda Lasso w FIFA 23? Zaskakująca współpraca

Z każdym dniem pojawia się coraz więcej informacji na temat FIFA 23, która będzie mieć premierę za dwa tygodnie. Najnowsze wieści mogą szczególnie ucieszyć fanów pewnego serialu od Apple TV.

FIFA 23 będzie mieć premierę 30 września, ale gracze, którzy zakupili preorder, będą mogli odpalić swoją ulubioną produkcję już 3 dni wcześniej. Zawsze tuż przed premierą na jaw wychodzą kolejne nowości dotyczące gry. Tak jest i tym razem.

Ekipa Teda Lasso w FIFA 23?

Ta wiadomość brzmi jak żart, ale dla fanów serialu jest naprawdę świetnym urozmaiceniem. Skąd taka plotka? Dociekliwi gracze dokładnie przejrzeli listę drużyn i przez pewien czas strona z ocenami pokazywała AFC Richmond. Ciekawe jak wysoko twórcy gry ocenili Daniego Rojasa i Samiego Obisanyę? Niestety teraz nie będzie nam dane się dowiedzieć, gdyż od razu, gdy przeciek ujrzał światło dzienne, EA wycofało drużynę z bazy.

AFC Richmond w bazie ocen FIFA 23AFC Richmond w bazie ocen FIFA 23 fot. reddit

Czy taka współpraca jest realna? Odpowiedź brzmi: tak, to naprawdę może się wydarzyć. Platforma Apple TV, na której można oglądać przygody sympatycznego trenera Teda Lasso i jego drużyny jest partnerem Premier League, która z kolei współpracuje z EA Sports.

To będzie ostatnia edycja najpopularniejszego symulatora piłkarskiego pod nazwą FIFA. W przyszłym roku nie zagramy już w FIFA 24, a w EA Sports FC. Rebranding nie powinien jednak wpłynąć na zawartość gry i jedynym elementem gry, który ulegnie zmianie będzie nazwa. Same prawa licencyjne są podpisywane z ligami, stowarzyszeniem zawodników FIFPro lub z samymi graczami. EA Sports na pewno zrobi wszystko, aby udowodnić, że przed nami nowe, lepsze otwarcie dla ich flagowej gry.

Więcej o: