Zmiany w League of Legends. Będą obowiązywać podczas mistrzostw świata

Tegoroczne mistrzostwa świata w League of Legends zbliżają się wielkimi krokami. Matt Leung-Harrison, znany szerzej jako Phroxzon pracownik Riot Games, podzielił się planami na aktualizację 12.18. To ona będzie obowiązywać podczas nadchodzącego turnieju.

Cykliczne aktualizacje są nieodłączną częścią League of Legends, które pozwalają zachować grze świeżość i stale zachęcać odbiorców do grania. Już wkrótce na serwery trafi aktualizacja oznaczona numerem 12.18. Jest ona wyjątkowa, wszak będzie obowiązywać podczas nadchodzących mistrzostw świata w League of Legends. To najważniejszy turniej w esportowym kalendarzu gry.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Aktualizacja 12.18 wprowadzi kilka nowości

Zmiany wprowadzane w League of Legends dzielą się na dwa rodzaje. Są to pomniejsze aktualizacje, które wprowadzają zmiany w postaciach lub przedmiotach, lub potężne patche, które wpływają na całość danej mechaniki. Już wkrótce na serwery trafi pierwszy z przedstawionych typów zmian, oznaczony numerem 12.18.

Patch nie wprowadzi wiele zmian. Ulepszona zostanie Ashe w kontekście pozycji strzelca, a także Thresh, Lee sin oraz Nasus. Lista osłabionych czempionów jest nieco dłuższa i obejmuje postacie występujące na dolnej alei lub w dżungli: Miss Fortune, Kalistę, Kayna, Lulu oraz Nocturne’a.

Patch, na którym zagrają o mistrzostwo świata

Aktualizacja 12.18 byłaby niczym wyjątkowym, gdyby nie czas jej wprowadzenia. Jak możemy dowiedzieć się z wpisu Matta "Riot Phroxzona" Leung-Harrisona, to właśnie on posłuży rozegraniu nadchodzących mistrzostw świata w League of Legends. To najważniejszy, rozgrywany cyklicznie turniej w esportowym kalendarzu gry.

Worldsy w 2022 roku po przerwie powracają do poprzedniego charakteru rozgrywek. Nie będzie to już turniej rozgrywany w czterech ścianach telewizyjnego studia, lecz pełnoprawna impreza z udziałem publiczności. Event odwiedzi Amerykę Północną, zaś pierwszy etap zostanie rozegrany w stolicy Meksyku. Pierwsze spotkanie ruszy już 29 września.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.