Finały Rainbow Six V4 Masters 2022 już w ten weekend! Cztery zespoły w walce o tytuł

Rozpoczynają się finały Rainbow Six V4 Masters 2022. Kto zostanie pierwszym w historii mistrzem Grupy Wyszehradzkiej w Rainbow Six Siege?

9 sierpnia 2022 r. – polski oddział Ubisoftu ogłosił, już w ten weekend – od 12 do 14 sierpnia - fani Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będą mogli obejrzeć 4 najlepsze organizacje z Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier – NecroRaisers (Czechy), Yumisu Invicta (Polska), Anonymo Esports (Polska) i WiLD MultiGaming (Węgry) – które wezmą udział w finałach Rainbow Six V4 Masters 2022 i powalczą o największą część z puli nagród w wysokości €22,000 (100.000 PLN).

Zobacz wideo Wiele firm podejmowało próbę stworzenia symulatora tenisa na miarę piłkarskiej FIFY. Jak poradził sobie Matchpoint?

Finały Rainbow Six V4 Masters 2022

Wszystkie mecze Fazy Finałowej rozgrywane w ciągu trzech dni w formacie online będzie można oglądać po polsku od godziny 17:00 na kanale Twitch.tv/rainbow6pl oraz w telewizji Polsat Games, a także w języku węgierskim na oficjalnym kanale https://www.twitch.tv/rainbow6hu oraz w języku czeskim na kanale https://www.twitch.tv/topgamingeu w ramach programu Watch Party. Za produkcję rozgrywek finałowych, podobnie jak i całego turnieju odpowiedzialna jest firma FRENZY. Organizatorem turnieju jest agencja Event Partners.

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Spotkania komentować i analizować będą: Marcin „Marciu" Prusinowski, Patryk „Kiks" Cieszyński, Karol „Alban" Pakosz, Maciej „Sebol" Majewski, Mikołaj „Łazarz" Boroński i Daniel „Yden" Zegar. Hostem zespołu analizy będzie Tomek „Magvayer" Filipiuk.

Ebi SmolarekNiespodzianka. Euzebiusz Smolarek będzie legendą w grze FIFA 23

Rainbow Six V4 Masters to największe zawody Rainbow Six Siege organizowane dotychczas w Europie Środkowo-Wschodniej i jednocześnie część globalnego e-sportowego ekosystemu Rainbow Six, dzięki któremu zwycięzca będzie zmagał się w najbliższym czasie w Europejskiej Lidze Challenger.

Rainbox Six V4 MastersRainbox Six V4 Masters fot: Ubisoft

Aby dowiedzieć się więcej o Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, odwiedź www.rainbow6.com i śledź nas na Facebook'u, Twitterze oraz Instagramie. Lokalne transmisje z rozgrywek dostępne są obecnie na Twitchu.

MAD Lions, Irfan Berk 'Armut' Tukek, Worlds 2021Sukces MAD Lions. Pierwszy zespół z LEC pewny udziału w play-offach

Więcej o: