Sukces MAD Lions. Pierwszy zespół z LEC pewny udziału w play-offach

Letni split League of Legends European Championship 2022 pozostaje niezwykle zacięty. Po zakończeniu siódmej, a zarazem przedostatniej kolejki, wyłoniono wyłącznie jeden zespół pewien udziału w play-offach.

Sytuacja w letniej odsłonie League of Legends European Championship 2022 wciąż pozostaje niezwykle napięta. Po rozegraniu znakomitej większości rozgrywek zasadniczych, poznaliśmy dopiero pierwszą drużynę, która jest pewna udziału w play-offach. To MAD Lions znajdujące się na najwyższej pozycji tabeli wyników.

Zobacz wideo F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Sukces hiszpańskiej organizacji

MAD Lions, hiszpańską organizację esportową, można zdecydowanie uznać za jedną z najbardziej utytułowanych formacji występujących w League of Legends European Championship. Formacja zdecydowanie zdominowała rozgrywki w 2021 roku, dwukrotnie meldując się na szczycie podium. Wyniki pozwoliły na wyjazdy na międzynarodowe turnieje, gdzie drużyna pokazała się w zadowalający sposób.

Wraz z wejściem w bieżący sezon, drużyna radziła sobie znacznie gorzej. Był to efekt zmian wynikających z utraty dwóch kluczowych zawodników i stałego poszukiwania optymalnego zastępstwa. Te udało się odnaleźć wraz z rozpoczęciem letnich rozgrywek. Aktualnie, po zakończonej siódmej kolejce, drużyna znajduje się na 1. miejscu w tabeli wyników LEC i jako jedyna jest pewna awansu do play-offów.

Ebi SmolarekNiespodzianka. Euzebiusz Smolarek będzie legendą w grze FIFA 23

Zwycięskiego składu się nie zmienia

Obserwacja działań MAD Lions pozwala jasno stwierdzić, że organizacja stawia na długofalowy rozwój zawodników i drużyny. Zmiany są dokonywane wyłącznie w obliczu niezbędnych zmian, gdy dotychczasowi gracze samodzielnie decydują się na odejście lub ich dyspozycja jest rażąco niezadowalająca.

W ostatnich dniach na mediach społecznościowych organizacji pojawiło się ciekawe ogłoszenie. Podczas trwania letniego splitu LEC, MAD Lions zdecydowało się na przedłużenie kontraktu ze swoim zawodnikiem górnej alei. Armut pozostanie w drużynie do końca 2024 roku lub momentu wykupienia kontraktu przez inną organizację.

Aleksandr 's1mple' KostyliewSześć lat od najważniejszego transferu w historii CS:GO. NAVI pozyskało legendę

Więcej o: