Rozgrywka w najlepszym formacie. Zupełnie nowe doświadczenia ze spotkań w FIFA 23

Poczuj emocje piłkarskich spotkań dzięki nowym elementom, które wybiją atmosferę i jakość przekazu na zupełnie nowy poziom w FIFA 23.

Nowe elementy w FIFA 23 mają zapewnić najlepszy możliwy odbiór samej rozgrywki. Oprawa spotkań będzie dopracowana jak nigdy wcześniej. Od specjalnej oprawy muzycznej po prace nad wirtualną publicznością - wszystko, aby przeżywać piłkarskie emocje w ich pełnej krasie.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Najlepsze doświadczenia ze spotkań w FIFA 23

Powtórki z systemem HyperMotion2: Funkcje powtórek i nakładek w rzeczywistości rozszerzonej oparte na technologii HyperMotion2 dostarczają więcej informacji podczas powtórek strzałów i rzutów wolnych, zapewniając nową warstwę szczegółów, w tym przewidywane bramki, siłę strzału, odległość od bramki i wiele innych.

Przedmeczowe przygotowania: Energetyczne sceny na stadionie w połączeniu z nowym dźwiękiem budują energię i oczekiwania przed największymi meczami, podnosząc atmosferę i dramaturgię starć o tytuły, meczów o sześć punktów, finałów pucharów i innych.

Hiperrealistyczne boisko: Ogromny skok jakości wizualnej sprawia, że boisko wygląda lepiej niż kiedykolwiek w grze FIFA 23. Zobacz, jak boiska się ścierają, jak działają zawodnicy, by zaatakować przeciwników lub celebrować gole, z większą głębią i szczegółowością, która tworzy bardziej realistyczne wrażenia z meczu.

Realistyczna siatka 3D: Nowe tekstury 3D sprawiają, że siatka w grze FIFA 23 jest lepiej oświetlona i bardziej realistyczna, co pozwala na uzyskanie charakterystycznego falowania po uderzeniu piłki w siatkę.

Fnatic, zespół League of Legends (Razork, Humanoid, Upset, Hylissang)Alarm w Fnatic. Siódmy tydzień LEC kluczowy w walce o play-offy

Pełne trybuny kibiców: Nowe detale tłumu sprawiają, że stadiony wydają się bardziej żywe, z większą różnorodnością kibiców, nowymi typami ubrań i nie tylko.

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Kobiety wśród sędziów: W grze FIFA 23 po raz pierwszy pojawia się więcej różnorodności na boisku dzięki kobiecym sędziom, a także zróżnicowanym pod względem płci zespołom sędziowskim w grach FUT, Pro Clubs i nie tylko.

Nowy trener: Odświeżony wygląd FIFA Trainer to bardziej nowoczesny i wizualny design, z nową grafiką, która pomoże Ci przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom na boisku i poza nim.

Odświeżona kamera: Nowe kamery o płytkiej głębi ostrości wprowadzają do gry FIFA 23 nową warstwę jakości wizualnej, dopasowując się do stylu transmisji piłkarskich, aby przybliżyć Cię do akcji.

Nabil 'Nivera' BenrlitomMiał być gwiazdą Counter Strike'a. Wybrał inną grę. Teraz gra z bratem

Muzyka w trakcie spotkań: Ciesz się bardziej swobodną atmosferą meczów, dzięki możliwości słuchania podczas nich muzyki ze ścieżki dźwiękowej FIFA 23 zamiast komentarza.

Nowa efekty dźwiękowe po strzelonych golach: Świętuj swoje najlepsze uderzenia dzięki nowym efektom dźwiękowym po golu, w tym syrenom, brzęczykom, odgłosom zwierząt i nie tylko.

Oficjalny trailer przedstawiający wszystkie zmiany związane z rozgrywaniem spotkań w FIFIE 23 dostępny jest tutaj.

Kolejny piłkarz zajmie się esportem. Podążył śladami Neymara, Beckhama czy CasemiroKolejny piłkarz zajmie się esportem. Podążył śladami Neymara, Beckhama czy Casemiro

Więcej o: