Gracze Anonymo zdominowali Ultraligę TFT. Ciekawy start rozgrywek

Ruszyły zmagania w ramach 4. sezonu Ultraliga Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics. Pierwsza kolejka zakończyła się po myśli reprezentantów polskiej organizacji Anonymo.

W miniony poniedziałek rozegrano pierwszą kolejkę w ramach 4. sezonu Ultraliga Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics. W rozgrywkach udział bierze szesnastu zawodników, jednak najlepszymi wynikami mogli cieszyć się reprezentanci Anonymo, SimplyWojtek oraz Shreddin, którzy zajmują czołowe miejsca w swojej grupie.

Zobacz wideo Morawiecki: "Przez esport chcemy wyciągać dzieci z domu". Z sali: "Esport polega na tym, że się siedzi"

Na szali nagrody finansowe i udział w europejskich rozgrywkach

Polscy fani TFTmają powód do radości. W miniony poniedziałek, 11 lipca, rozpoczęły się zmagania w ramach 4. sezonu Ultraliga Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics. Kolejna już odsłona turnieju daje pole do rywalizacji najlepszej szesnastce graczy z Polski. Rywalizacja nie toczy się o nic, wszak w grę wchodzą pokaźne nagrody finansowe.

Zawodnicy w Ultralidze rywalizują o lwią część z puli wynoszącej 26 tys. złotych. To jednak nie jedyna stawka, wszak czołowi gracze mogą liczyć także na wstęp do europejskich rozgrywek: Star Cup oraz Super Brawl.

Doublelift w barwach TSM-uSpadek widzów i szereg złych decyzji. Amerykański LoL ma coraz większe problemy

Pierwsza kolejka po myśli Anonymo

Szesnastka zawodników została podzielona do dwóch ośmioosobowych grup, w ramach których mierzą się przeciwko sobie każdorazowo aż do momentu finałów. Pierwszego dnia zmagań rozegrano po dwie karuzele w każdym z dwóch zbiorów, a te zakończyły się po myśli przedstawicieli polskiej organizacji Anonymo.

Do grupy A trafili wszyscy gracze wspomnianej formacji, czyli Wojtek "SimplyWojtek" Cetner, Szymon "Shreddin" Jakubowski oraz Alan "Vicer" Mikołaczyk. Ostatni z wymienionych zawodników musiał pogodzić się z ostatnią lokatą, jednak jego koledzy poradzili sobie znacznie lepiej. Z 15 punktami na koncie SimplyWojtek objął pozycję lidera, zaś Shreddin depcze mu po piętach posiadając wyłącznie punkt mniej.

Rozgrywki w ramach 4. sezonu Ultraliga Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics odbywają się co tydzień o godzinie 18:00. Transmisja dostępna jest na kanale Polsat Games w telewizji oraz Internecie.

Natus Vincere wygrywające PGL Major StockholmNa IEM Kolonia poznamy esportowego lidera. Zacięta rywalizacja NAVI i FaZe

Więcej o: