Powrót do Korei Południowej. Juhan odnalazł nową drużynę

Lee "Juhan" Ju-han po niedługiej przerwie odnalazł nową drużynę. Były leśnik PSG Talon powróci do Korei Południowej, gdzie będzie reprezentować barwy DRX.

Po licznych sukcesach w PSG Talon Lee "Juhan" Ju-han zdecydował się na opuszczenie dotychczasowej drużyny. Doszło do tego na początku czerwca, a ostatnie kilka tygodni oznaczały ze strony zawodnika kompletną ciszę. Dziś dowiedzieliśmy się, że dołączył do ekipy koreańskiego DRX.

Udana przygoda w PCS

Pacific Championship Series, w skrócie określana mianem PCS, to jedna z głównych lig w League of Legends, które umożliwiają wyjazd na mistrzostwa świata. Pod koniec ubiegłego roku występująca tam drużyna PSG Talon zdecydowała się nawiązać współpracę z południowokoreańskim leśnikiem, Juhanem.

Zawodnik spędził w zespole zaledwie kilka miesięcy, jednak te były naszpikowane sukcesami. PSG Talon w dominujący sposób zwyciężyło rozgrywki zasadnicze, aby przejściem przez play-offy zakwalifikować się na Mid-Season Invitational. Międzynarodowy turniej drużyna zakończyła na 5-6. miejscu po nieuzyskaniu awansów do etapu drabinki pucharowej.

League of LegendsMaraton gracza w LoL. Grał 58 godzin, aby zdobyć rangę

Powrót do Korei Południowej

Juhan po zakończeniu MSI zdecydował się na odejście z zespołu, dokonując tego na równi z midlanerem formacji, Bayem. Przez kilka tygodni dalsze losy zawodnika nie były znane. To jednak zmieniło się za sprawą najnowszego ogłoszenia DRX, które poinformowało o zatrudnieniu Juhana jako nowego leśnika zespołu.

Póki co nie jest wiadome czy Juhan obejmie miejsce w wyjściowej piątce. Możliwe, że będzie jedynie zmiennikiem dla zajmującego aktualnie pozycję junglera Pyosika. Zespół znajduje się w środku tabeli wyników League of Legends Champions Korea, mając spore szanse na uzyskanie awansu do play-offów.

Team Spirit, Dota 2Zmiana w Team Secret. To zespół najlepszego polskiego zawodnika Doty 2

Więcej o: