To nie tak miało wyglądać. Izako Boars zwalnia skład

Kilka miesięcy wspólnej pracy i na tym koniec. Izako Boars nie jest zadowolone z postępów swojego młodego składu. Kontrakty z zawodnikami nie zostaną przedłużone.

To miała być nowa droga Izako Boars na esportowej scenie CS:GO. Organizacja postanowiła zrobić krok w tył, ażeby potem wykonać dwa w przód. Kluczem do sukcesu miało być wzięcie pod swoje skrzydła młodziutkiej piątki, która stopniowo polepszałaby swoje rezultaty. Tak się jednak nie stało - po trzech miesiącach projekt zostaje zawieszony.

Zobacz wideo Relacja z PLE GG Gaming Weekend

Izako Boars wypuszcza skład

Między kwietniem, a lipcem Izako Boars rywalizowali w kilku różnych rywalizacjach, choć raczej żadna nie należała do tych najwyższych rangą. Z pewnością jednak składowi zależało na utrzymaniu się w PGE Dywizji Mistrzowskiej. Pierwsze kolejki szły im całkiem nieźle, wobec czego wydawało się, że "Dziki" bez większych kłopotów zajmą miejsce w środku tabeli.

Końcówka rundy wiosennej poszła jednak drużynie znacznie słabiej. Zamiast spokoju do samego końca Izako Boars drżeli o utrzymanie, którego ostatecznie nie udało im się zapewnić. Choć dla młodej ekipy było to przede wszystkim przetarcie, tak nie udało jej się wypełnić celu minimum.

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

G2 Esports, sekcja League of Legends, triumfujące podczasTo był rok G2 Esports. Polacy pokochali tamten zespół

Trener zespołu, Bartosz "Hyper" Wolny, cały czas podkreślał, że chłopakom potrzeba jeszcze ogłady. Dla większości z nich był to pierwszy epizod w poważnej formacji, gdzie przyszło im pracować z profesjonalistami. Sam "Hyper" z pewnością chciał im przekazać swoje ogromne pokłady wiedzy, które zbierał przez lata. Trudno jednak nie ulec wrażeniu, że po upływie trzech miesięcy drużyna nie ruszyła się w żadnym konkretnym kierunku. Decyzja o rozstaniu wydaje się to tylko potwierdzać.

Izako Boars nie podało jeszcze żadnych konkretnych informacji w kwestii przyszłości organizacji. Gracze dostali wolną rękę - mogą szukać sobie nowych drużyn, a po wygaśnięciu kontraktów odejść bez żadnych komplikacji. Część zawodników już podziękowała za współpracę na swoich social-mediach.

Skład Izako Boars tworzyli:

  • Mateusz "asran" Niewiatowski
  • Michał "Mride" Idzikowski
  • Adrian "rico" Szymański
  • Szymon "Crityourface" Pluta
  • Miłosz "sh3nanigan" Klimczak
  • Bartosz "Hyper" Wolny (trener)

FaZe Clan powstał w 2010 roku i zaledwie po 11 latach wkroczy na giełdę.Gracz Fortnite w tarapatach. Stracił pracę za rasistowskie słowa

Więcej o: