Spirit z głośnym sprzeciwem. w0nderful nowym graczem

Team Spirit w końcu może odetchnąć z ulgą i skupić się na przygotowaniach do turnieju. Dołączenie Igora "w0nderfula" Zhdanova uzupełnia skład organizacji.

Rotacje w składach organizacji esportowych to stały element sceny. Te zazwyczaj dokonywane są z powodu wewnętrznych konfliktów lub braku zadowalających wyników. Sprawa miała się inaczej w przypadku zawirowań wewnątrz Team Spirit, wszak tutaj rotacje miały podłoże polityczne. Ich efektem jest przyjęcie nowego gracza, Igora "w0nderfula" Zdhanova.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Spirit z głośnym "nie" dla Rosji

Po haniebnym ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę z kraju agresora zaczęło wycofywać się wiele przedsiębiorstw. Do protestu nie przyłączyły się wyłącznie największe korporacje świata, lecz także znacznie mniejsze firmy, w tym podmioty z rynku esportowego. Na taki ruch postawiła organizacja Team Spirit.

Drużyna postanowiła przenieść swoją siedzibę do stolicy Serbii, Belgradu. Oryginalny plan zakładał także przeniesienie tam wszystkich rosyjskich zawodników. Ci uzyskując serbskie obywatelstwo i paszport mogliby bez przeszkód kontynuować podróże po całym świecie, biorąc udział w najważniejszych turniejach.

Jednym z reprezentantów Team Spirit, który odmówił wyprowadzki jest Abdulkhalik "degster" Gasanov. Niechęć do opuszczenia Rosji podzieliła zawodnika z organizacją, która zadecydowała o przeniesieniu go na listę transferową. Jednocześnie natychmiast rozpoczęto poszukiwanie zastępcy.

Lucian, bohater League of LegendsTa postać pojawiła się we wszystkich grach LEC i LCS. Dlaczego Lucian jest tak popularny?

17-latek rozwiązaniem problemów

Jak możemy dowiedzieć się w wydanym niedawno oświadczeniu drużyny Team Spirit, skład Counter-Strike: Global Offensive został uzupełniony o nowego zawodnika. Został nim zaledwie 17-letni Igor "w0nderful" Zhdanov. Pomimo młodego wieku gracz posiada solidne doświadczenie w reprezentowaniu drużyn swojego regionu. Ostatnią z nich było HellRaisers.

w0nderful ma idealnie wpisywać się w potrzeby zespołu. Specjalizuje się w grze karabinem snajperskim, zupełnie jak degster, którego zastępuje. Włodarze Team Spirit wskazują, że gracz nie tylko sprawdził się na serwerze, ale dodatkowo posiada wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji społecznej. Te z całą pewnością okażą się bezcenne podczas formowania na nowo synergii zespołu.

Gracz w przeciągu kolejnych dni dostanie się do Belgradu, gdzie rozpocznie czynne treningi z resztą składu organizacji.

BLAST Premier Spring 2022 w LizbonieSerca esportowych fanów zabiły głośno w Lizbonie. Niesamowita atmosfera na turnieju BLAST

Więcej o: