Zmiany w Team Liquid. Zawodnik i trener odsunięci od składu

Sekcja Counter-Strike: Global Offensive w Team Liquid przejdzie zmiany. Z zespołu zostali odsunięci shox oraz adreN, gracz i trener formacji. To odpowiedź organizacji na niezadowalające wyniki.

Wyniki podczas najważniejszych turniejów determinują o sukcesie i umiejętnościach profesjonalnych drużyn Counter-Strike: Global Offensive i są niezbędne, aby utrzymać skład złożony z popularnych zawodników. Na deficyt dobrych wyników w ostatnim czasie może narzekać Team Liquid, które postanowiło wprowadzić zmiany.

Zobacz wideo Uczymy mistrzynię świata, o co chodzi w tym Counter-Strike'u!

Dwie osoby poza głównym składem

Jak możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych organizacji esportowej Team Liquid, w jej składzie Counter-Strike: Global Offensive doszło do sporych zmian. W minioną niedzielę, 19 czerwca, odsunięci od zespołu zostali Richard "shox" Papillon oraz Eric "adreN" Hoag.

Oświadczenie jest krótkie i brakuje w nim argumentacji podjętej decyzji. Nie trudno jest jednak wywnioskować, że chodzi o niewystarczające wyniki zespołu. Od początku roku najlepszym wynikiem zespołu było dotarcie do ćwierćfinałów ESL Pro League Season 15, co przyniosło zarobki w wysokości 32 tys. dolarów. Team Liquid ostatni raz w półfinale prestiżowego turnieju mogliśmy podziwiać pod koniec ubiegłego roku.

Dignitas Forest, gracz Counter StrikeLegendy CSa bez drużyny. Rozstanie z Dignitas

Zastępstwo musi pojawić się szybko

Team Liquid posiada solidne podstawy, aby stworzyć skład mogący siać postrach w swoim domyślnym regionie, Ameryce Północnej. W ostatnim czasie część zespołu pokazywała się z solidnej strony, a społeczność najczęściej zachwalała formę młodego Joshuy "oSee" Ohma.

Organizacja zapowiedziała rozważenie wszystkich możliwości dotyczących przyszłości zespołu. Jeśli Liquid nie zamierza wycofać się ze sceny CS:GO, na znalezienie nowych zawodników lub przynajmniej czasowego zastępstwa nie mają wiele czasu. Już 5 lipca drużyna ma rozpocząć rywalizację w ramach Intel Extreme Masters Cologne.

100 Thieves100 Thieves odkrywa karty. Nowe informacje o grze tworzonej przez organizację esportową

Więcej o: