Epic Games rozdaje kolejny tytuł. Wolfensten: The New Order do zgarnięcia za darmo

Twórcy Epic Games Store nie zatrzymują się w dobroczynnym rozdawnictwie wobec graczy. Tym razem do zgarnięcia jest tytuł z 2014 roku, Wolfenstein: The New Order.

Epic Games Store względem konkurencji na rynku wirtualnych marketów z grami wideo jest dość nowy, jednak szybko zyskuje na popularności. Wszystko za sprawą udanej kampanii promocyjnej, w ramach której gracze mogą co tydzień otrzymać darmowe gry. Tym razem jest to naprawdę konkretny tytuł.

Zobacz wideo Relacja z PLE GG Gaming Weekend

Gra z 2014 roku do odebrania za darmo

Użytkownicy, którzy zdecydują się zalogować w najbliższych dniach na Epic Games Store będą mogli odebrać dość wyjątkową grę - Wolfenstein: New Order. To gra, która przywróciła marce istniejącej od dekad jej pierwotną chwałę.

W grze wcielamy się w postać Blazkowicza, którego dzieje opowiedzą graczom alternatywną rzeczywistość. Ta podyktowana jest zwycięstwem nazistów podczas wojny. Budzący się ze śpiączki bohater nie zgadza się ze stanem rzeczy, który postanawia zmienić - zapewniając tym samym sporo akcji.

Zajmij swoje miejsce w bolidzie. F1 22 na nowo definiuje weekend wyścigowyZajmij swoje miejsce w bolidzie. F1 22 na nowo definiuje weekend wyścigowy

Same pozytywne opinie

Wolfenstein: The New Order to gra, z którą zdecydowanie warto się zapoznać. Jasno wskazują na to statystyki ocen. Wchodząc na Steam zobaczymy oszałamiającą większość pozytywnych ocen. Krytycy według Metacritica dali grze 81 punktów w stupunktowej skali.

O dziwo, z pewnego punktu widzenia najlepszym elementem gry może być jej wiek. Pod względem oprawy wizualnej nie zestarzała się za bardzo, lecz jednocześnie oferuje niewygórowane wymagania systemowe. Zagramy już na 4 GB Ramu i karcie graficznej GeForce 460 lub lepszej.

Euro Truck Simulator 2Tiry nie wjadą do Rosji. Dodatek do Euro Truck Simulatora 2 odłożony

Więcej o: