TSM z interesującą inwestycją. Kontraktują zawodnika Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile pojawił się na na rynku zaledwie tydzień temu. Organizacje esportowe dostrzegają w grze spory potencjał. Północnoamerykańskie TSM zakontraktowało pierwszego gracza.

Nowe tytuły o potencjale esportowym często stanowią dla organizacji działających w branży okazję do wyścigu zbrojeń. Poszczególne drużyny poświęcają sporo środków na wyszukiwanie obiecujących graczy, oferując im atrakcyjne warunki współpracy. Wszystko po to, aby zdominować scenę turniejową, gdy takowa powstanie.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends Wybierz serwis

Sonho nowym zawodnikiem TSM

Jak poinformowała północnoamerykańska formacja TSM za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, Alexandre "Sonho" Luis Mostovoi został nowym zawodnikiem organizacji. Gracz ma specjalizować się w Apex Legends Mobile, które swoją oficjalną premierę miało mniej niż tydzień temu.

Cel działania jest prosty - pozyskać obiecujących zawodników, aby ci mogli godnie reprezentować organizację od samego momentu powstania sceny turniejowej. To, że zawody pojawią się w mobilnej odsłonie Apexa jest niemal pewne, wszak takie rozgrywane są zarówno w pecetowym pierwowzorze, jak i konkurencyjnych grach mobilnych.

Janusz 'Snax' Pogorzelski, gracz Anonymo EsportsSnax zagra w ENCE. Pogorzelski zastąpi Spinxa na IEM Dallas

Sonho to nie byle amator

Mostovoi skupił na sobie uwagę TSM-u zdobywając jako pierwszy najwyższą rangę, tzw. Predatora. Gracz jednak w przeszłości zanotował wiele sukcesów w innych tytułach mobilnych. Odnosił sukcesy w takich tytułach jak Rules of Survival czy Call of Duty Mobile.

W przeszłości Sonho był związany z Team Singularity, gdzie tworzył treści związane z mobilnym CoD-em oraz Dead by Daylight Mobile. Nawet jeśli mobilny Apex nie rozwinie się pod względem esportowym, popularność gry mobilnej może generować świetny zasięg, na którym skorzysta także organizacja.

Finn 'karrigan' AndersenOd lat podążał za esportowym snem. Najstarszy zwycięzca Majora w historii