Amerykański talent z szansą na występ w LCS? Kenvi ma zasilić szeregi Immortals

Skład Immortals na nadchodzący, wiosenny split League of Legends Championship Series staje się coraz bardziej jasny. Organizacja ma sięgnąć po wschodzący talent regionu.

Ameryce Północnej często zarzuca się nie wytwarzanie własnych młodych talentów w League of Legends. W ostatnim czasie na najwyższy poziom rozgrywek wypływają przedstawiciele fali wschodzących zawodników, a idealnymi przykładami są Danny czy Jojopyun. W kolejnym splicie ich populacja może się zwiększyć.

Zobacz wideo Propozycja na wieczorne granie: Forza Horizon 4 [RECENZJA]

Zmiany w Immortals

Wiosenny split League of Legends Championship Series 2022 można nazwać rozczarowującym w wykonaniu Immortals. Zespół zakończył rozgrywki zasadnicze na ostatnim miejscu, tym samym omijając play-offy i szansę występu na Mid-Season Invitational.

Osiągnięty wynik nikogo by nie satysfakcjonował. Nie powinna zatem dziwić postawa zarządu organizacji, która w przerwie przed letnimi rozgrywkami decyduje się na wprowadzenie licznych zmian. W zespole z poprzedniego składu pozostali wyłącznie PowerOfEvil oraz Revenge, zaś Wildturtle, Destiny i Xerxe zostali zmuszeni do poszukiwań nowego domu.

W przeciągu ostatnich dni przecieki z zaufanych źródeł poinformowały społeczność fanów League of Legends o nowych składowych drużyny Immortals. Dolna aleja ma zostać oddana w ręce Losta oraz Ignara. Oznacza to zakontraktowanie dwóch nowych zawodników przez organizację. Jeden z nich do niedawna występował w Golden Guardians, zaś drugi - pozostawał nieaktywny.

G2 Esports na Mid-Season Invitational 2022, zespół League of LegendsBezbłędne występy G2 Esports. Europa wciąż niepokonana na Mid-Season Invitational

W jungli młody talent

Według doniesień portalu Blix.GG, uzupełnieniem składu Immortals będzie Shane Kenneth "Kenevi" Espinoza. To młody talent, który do niedawna reprezentował barwy 100 Thieves Academy. Gracz ma podpisać kontrakt zobowiązujący go do pod szyldem organizacji do końca 2024 roku.

Co ciekawe, Kenevi w walce o miejsce rywalizował z doświadczonym leśnikiem, Svenskerenem. Gracz najpewniej zaimponował swoim potencjałem, który niejednokrotnie prezentował w trakcie rozgrywek drugich składów zespołów z League of Legends Championship Series.

Olek 'hades' Miśkiewicz reprezentuje barwy ENCE.ENCE przed historyczną szansą. Polacy awansują do półfinału Majora?

Więcej o: