Z G2 Esports do Ultraligi. Promisq zagra w AGO ROGUE

AGO ROGUE sięgnie po kolejnego rozpoznawalnego zawodnika. W letnim splicie Ultraligi w zespole ma występować promisq, niegdyś reprezentujący barwy G2 Esports.

AGO ROGUE to jedyny zespół występujący w Ultralidze będący jednocześnie akademią formacji z LEC. Zespół zazwyczaj decyduje się na budowę międzynarodowych składów. Nie inaczej będzie w przypadku lata 2022, na co wskazują najnowsze przecieki.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends

LEC Wooloo donosi..

Niemalże wszystkie interesujące przecieki pochodzą wprost od LEC Wooloo. Nie inaczej jest tym razem, nawet gdy dotyczą one rozgrywek rodzimych dla Polaków - Ultraligi. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami w zespole dojdzie do zmiany wspierającego w AGO ROGUE. Tę pozycję ma objąć Hampus "promisq" Abrahamsson.

Promisq to gracz, który jest doskonale znany zachodniej społeczności League of Legends. Choć w swojej karierze reprezentował wiele drużyn, najwięcej zawdzięcza krótkiej przygodzie w G2 Esports. Zawodnik był częścią zespołu przez zaledwie dwa miesiące i pełnił rolę zmiennika na pozycji wsparcia.

HEINZ PLE ALL-STAR 2022Gamingowe gwiazdy w centrum Warszawy - nadchodzi PLE.GG Gaming Weekend!

Plotka bardzo bliska prawdy

Pogłoski przekazywane przez LEC Wooloo sprawdzają się niemal za każdym razem. W przypadku dołączenia promisq do AGO ROGUE pojawiły się kolejne poszlaki. Tym razem pochodzą one wprost od organizacji, która zamieściła w swoich mediach społecznościowych zabawny filmik.

Krótki materiał wideo przedstawia dwóch polskich zawodników organizacji, Luckera oraz Sinmivaka, podczas prób poszukiwania nowego wspierającego. Ukazana na koniec czapka Astralis i opis nawiązujący do Szwecji jasno wskazuje na promisq. Wszak Astralis jest jego ostatnią drużyną, a sam gracz jest pochodzenia szwedzkiego.

Tobiasz Agresivoo Ciba Team BDS AcademyNowi Polacy w LEC. Agresivoo i Erdote awansują do głównego składu Team BDS

Więcej o: