Wybraliśmy naszą drużynę PLE All-Star 2022. Może niektórych zaskoczyć

Do końca tygodnia trwa głosowanie w Heinz PLE All-Star 2022! Kibice wybierają piątkę zawodników i trenera, którzy zagrają w meczu pokazowym 21 maja w Warszawie.

Podczas transmisji na kanale Twitch Sport.pl wybraliśmy wraz z widzami dwie drużyny - jedną, biorąc pod uwagę aktualną formę i osiągnięcia zawodników, zaś przy drugiej naszym kryterium był humor i dobra zabawa, którą może gwarantować wybrany skład. Sprawdźcie poniżej których zawodników nominowaliśmy do Heinz PLE All-Star 2022.

Zobacz wideo Vuković nie może narzekać na brak ofert. "Z odbieraniem telefonu nie mam problemu"

Skład "na poważnie"

Nasz wybór może zaskoczyć nie jednego fana esportu. Postawiliśmy nie tylko na znane nicki, ale także mniej popularnych zawodników, którzy wyróżniają się na polskiej scenie i w PGE Dywizji Mistrzowskiej. Jeżeli chcecie poznać naszą argumentację, zachęcamy do wysłuchania transmisji.

Skład wybrany z widzami w trakcie transmisji na kanale Twitch Sport.pl.Skład wybrany z widzami w trakcie transmisji na kanale Twitch Sport.pl. Screen z transmisji na kanale Sport.pl

Skład z dobrą atmosferą

Ten skład miałby się opierać na dobrej atmosferze i niewielkiej dawce sarkazmu i szyderki, dobrze znanej chociażby z piłkarskiej szatni. W końcu mowa o showmatchu, czyli meczu, w którym przede wszystkim liczy się dobra zabawa. Z tymi zawodnikami z pewnością nikt by się nie nudził. Barwne osobistości polskiej sceny.

Skład do dobrej zabawy w trakcie showmatchu Heinz PLE All-Star 2022Skład do dobrej zabawy w trakcie showmatchu Heinz PLE All-Star 2022 Screen z transmisji na kanale Twitch Sport.pl