Polak częścią ITB Esports. To profesjonalny gracz Trackmanii

Sukces polskiego profesjonalnego gracza Trackmanii. Hubert "mime" Dziedzic zasila organizację Into The Breach.

Esport to nie wyłącznie kilka wiodących tytułów. To także rywalizacja w gry, które na co dzień stronią od uwagi kilkuset tysięcznej publiczności i wiodących mediów. Tak jest w przypadku Trackmanii, arcade’owej gry wyścigowej. Uwagę jednej z organizacji skupił na sobie polski gracz.

Zobacz wideo F1 2021 - zobacz pierwsze wideo z gry

Sukces Polaka

Wraz z początkiem maja rozpoczęła się współpraca pomiędzy organizacją Into The Breach, a polskim zawodnikiem Trackmanii, Hubertem "mime’em" Dziedzicem. Wraz z zakontraktowaniem nowego gracza zespół rozszerzył swoje pole działania na kolejny tytuł tuż obok Doty 2, Counter-Strike’a oraz Valoranta.

Inwestycja jest zdecydowanie przemyślana. Into The Breach, oprócz zatrudnienia Huberta Dziedzica, organizację zasilił także jego menedżer, Łukasz "forever" Kumor.

Lost League of LegendsImmortals sięgnie po Losta? Będzie tworzyć duet z Ignarem

Wybór nieprzypadkowy

Trackmania nie jest grą, która szokuje ogromnymi pulami nagród. Mimo wszystko posiada nieźle rozbudowaną scenę esportową, jak na grę pozostającą w cieniu znacznie większych tytułów. Jak się okazuje, mime się na niej doskonale odnajduje. Jego największym sukcesem ostatnich miesięcy jest zajęcie 4. miejsca podczas Trackmania Grand League: Spring 2022 Regular Season.

- Jestem wdzięczny za możliwość dołączenia do Into The Breach. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby dobrze reprezentować drużynę w nadchodzących rozgrywkach. Mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wielkie rzeczy. Jestem zmotywowany bardziej niż kiedykolwiek i optymistycznie patrzę w przyszłość - mówi Hubert "mime" Dziedzic w oświadczeniu zawartym na stronie ITB Esports.

Shernfire League of LegendsPolak odejdzie z zespołu? W Team Oplon może dojść do zmiany

Więcej o: