Polak odejdzie z zespołu? W Team Oplon może dojść do zmiany

Team Oplon to jedna z drużyn występujących we francuskiej lidze regionalnej w League of Legends. Jak donosi zagraniczny portal Dotesports, wkrótce w formacji dojdzie do znaczących zmian.

Wraz z rozpoczęciem wiosennego sezonu Francja stała się popularnym wyborem pośród najlepszych polskich graczy League of Legends. Na nawiązanie współpracy z zawodnikiem z Polski zdecydowało się także Team Oplon, które pozyskało Bruno "Brunessa" Freunda na pozycję leśnika oraz Adriana "Zeturala" Dziadkowca w roli głównego szkoleniowca.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Nadchodzi zmiana?

Zgodnie z doniesieniami zagranicznego portalu Dotesports opartymi o anonimowe źródła, organizacja Team Oplon, na co dzień rywalizująca w regionie francji, zdecyduje się na spore zmiany. Póki co ujawniono jeden transfer, który zapowiada się niezwykle gorąco. Zespół ma zostać uzupełniony bowiem przez Sherna "Shernfire’a" Taia.

Shernfire to zawodnik wywodzący się z regionu Oceanii, którego w ostatnich latach mogliśmy obserwować w rozgrywkach Ameryki Północnej. Zawodnik reprezentował Team Liquid, a następnie akademię Cloud9. W przeciągu swojej kariery odwiedził wiele międzynarodowych imprez - dwukrotnie pojechał na Worldsy oraz Mid-Season Invitational.

Jego dołączenie do zespołu najpewniej oznacza zmianę w jungli. To właśnie tam dotychczas grał Bruno "Bruness" Freund. Organizacja najpewniej nie zdecyduje się na posiadanie dwóch zawodników na tej samej pozycji, przez co Polak zapewne rozstanie się z zespołem. Przecieki nie wspominają o jego przyszłości.

Jake 'Stewie2K' Yip zamienił Team Liquid na Evil Geniuses. Czarne chmury nad Evil Geniuses. Mieli podbić świat CS:GO

Zmiany były wymagane?

Mówi się, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Team Oplon jednak od zwycięstwa dzieliło całkiem sporo. Wszak zespół zakończył wiosenny split LFL na ostatnim, 10. miejscu. Zespół wygrał zaledwie dwa z osiemnastu rozegranych spotkań. W przypadku tak słabych wyników zespół nie miał najmniejszych szans, aby awansować do play-offów.

Czy wymiana Brunessa na Shernfire to koniec zmian? Niekoniecznie. Informacje Dotesports mówią o przebudowie składu przed letnią odsłoną ligi francuskiej. Można zatem w najbliższych tygodniach spodziewać się kolejnej dawki informacji.

Janusz 'Snax' Pogorzelski i Jarosław 'Pasha' Jarząbkowski Snax gotowy do powrotu. "Chcę się sprawdzić"

Więcej o: