Wybierz drużynę gwiazd PLE. Zagrają w wyjątkowym spotkaniu

Widzowie Polskiej Ligi Esportowej otrzymali szansę wyboru składów na HEINZ PLE ALL-STAR 2022. Mecz gwiazd PGE Dywizji Mistrzowskiej już 21 maja na PLE GG GAMING WEEKEND w Warszawie.

Od 2 maja fani mogą oddawać glosy na swoich ulubionych zawodników i trenera z PGE Dywizji Mistrzowskiej. Projekt ma wyłonić najlepszych graczy Counter-Strike’a w kraju, którzy stworzą superteam, wezmą udział w ciekawych challenge’ach z publicznością, a co najważniejsze, podejmą rywalizację z międzynarodowymi gwiazdami.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Mecz Gwiazd Polskiej Ligi Esportowej

Runda Wiosenna PGE Dywizji Mistrzowskiej dobiega końca. Największe emocje czekają nas jednak podczas PLE.GG GAMING WEEKEND, kiedy to na LAN-ie zostanie rozegrana ostatnia, 11. kolejka zmagań. Wszystkie drużyny PGE Dywizji Mistrzowskiej przyjadą do Warszawy, gdzie nie tylko powalczą o jak najlepsze miejsce na półmetku sezonu, ale również bilety do kwalifikacji PGE Superpucharu PLE.

Jedną z największych atrakcji wydarzenia będzie oficjalne przedstawienie członków drużyny ALL-STAR. W jej skład wejdzie piątka najlepszych graczy Rundy Wiosennej PGE Dywizji Mistrzowskiej PLE oraz trener, wybrani w głosowaniu fanów. Podczas eventu w Warszawie wybrana drużyna zagra wyjątkowy showmatch, gdzie w pełni będzie można zobaczyć ich możliwości. W czerwcu zawodnicy przystąpią do wyjątkowych challenge’ów. Będą mierzyli się ze sobą i fanami na specjalnie zaprojektowanych do tego mapach. Finał akcji odbędzie się w lipcu podczas PGE Superpucharu PLE. Wówczas drużyna ALL-STAR stanie naprzeciwko międzynarodowego zespołu gwiazd.

Charles Leclerc pierwszym ambasadorem F1 22. Premiera gry już niedługoCharles Leclerc pierwszym ambasadorem F1 22. Premiera gry już niedługo

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Głosowanie na najlepszą piątkę oraz najlepszego trenera do drużyny ALL-STAR ruszyło 2 maja i potrwa do 15 maja. Uczestnicy głosowania będą też mogli odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie ta drużyna będzie Twoim zdaniem najlepszym reprezentantem Polski na HEINZ PLE ALL-STAR Game? Na 5 osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody – bilety VIP na PLE.GG GAMING WEEKEND, umożliwiające wejście od kulis, spotkanie z drużyną ALL-STAR i inne atrakcje.

Głosy na drużynę ALL-STAR można oddawać na stronie allstar.ple.gg

 

SolariSolari: "Ludzi intryguje widok kobiety w esporcie"

Więcej o: