Immortals sięgnie po Losta? Będzie tworzyć duet z Ignarem

Interesujący transfer w Ameryce Północnej. Zgodnie z przeciekami dwie organizacje występujące w najlepszej lidze regionu doszły do porozumienia. Jego przedmiotem jest wykup kontraktu zawodnika.

Immortals podczas krótkiej przerwy pomiędzy sezonami decyduje się na naprawdę spore ruchy transferowe. Jak donoszą najnowsze plotki, zespół nie tylko doprowadzi do zmian w dżungli oraz na pozycji wspierającego. Te mają objąć całą dolną alejkę, a następca Arrowa jest już znany.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Lost zasili zespół

Zgodnie z informacjami podanymi przez LEC Wooloo, zaufanego insidera zachodniej sceny League of Legends, północnoamerykańska formacja Immortals wprowadzi kolejne zmiany. Powołując się na swoje źródła stwierdza, że nowym strzelcem zespołu zostanie Lawrence "Lost" Sze Yuy Hui, strzelec pochodzący z Nowej Zelandii.

Lost w żadnym wypadku nie jest nowością na scenie Ameryki Północnej. Obecnie zawodnik reprezentuje drużynę Golden Guardians, z której miał zostać wykupiony przez Immortals. Dwudziestotrzylatek w przeszłości reprezentował także takie drużyny jak już nieistniejące Echo Fox czy TSM, wraz z którym sięgnął po pierwsze miejsce w rozgrywkach regularnych latem 2021 roku.

Jake 'Stewie2K' Yip zamienił Team Liquid na Evil Geniuses.Czarne chmury nad Evil Geniuses. Mieli podbić świat CS:GO

To nie jedyna zmiana w zespole

Immortals przed rozpoczęciem letnich rozgrywek mocno się zbroi. Lost to zaledwie element wielu zmian, których dokona zespół. Wiadomo już, że na dolnej alei oprócz niego zobaczymy popularnego supporta wywodzącego się z Korei Południowej, Ignara. Gracz zasłynął na zachodzie niesamowitą dyspozycją przeciwko SK Telecom T1 podczas reprezentowania Misfits Gaming na jednych z mistrzostw świata.

Zmiany szykują się także w obszarze dżungli. Zespół opuścił Xerxe, który powróci na Stary Kontynent zasilając nowy skład Astralis. Jego następca w Immortals nie jest jeszcze znany. Przeciek zawiera także informacje dotyczące Tristana "PowerOfEvil" Sharge - ten ma pozostać w zespole na pozycji gracza środkowej alei.

Janusz 'Snax' Pogorzelski i Jarosław 'Pasha' JarząbkowskiSnax gotowy do powrotu. "Chcę się sprawdzić"

Więcej o: