Kiles odchodzi z Acend. Od kilku tygodni był na ławce

Jeden z zawodników Acend odchodzi ze składu, w którym zdobył tytuł mistrza świata VALORANT. Kiles, bo o nim mowa, ostatnie tygodnie spędził na ławce.

Acend, aktualni mistrzowie świata VALORANT, w ostatnim czasie nie mają łatwo. Od czasu historycznego zwycięstwa zespół odnotowuje spadek formy, a jego remedium poszukiwany jest w zamianach poszczególnych zawodników. Na całkowite opuszczenie zespołu zdecydował się Kiles.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Na ławce od początku kwietnia

Po raz pierwszy oficjalne informacje o przeniesieniu Vladyslava "Kilesa" Shvetsa na ławkę rezerwowych w zespole Acend pojawiły się 4 kwietnia. Wówczas na mediach społecznościowych pojawiła się informacja dotycząca przyszłej współpracy ze wspomnianym zawodnikiem.

Wówczas jego kontrakt pozostawał aktywny, lecz sam Kiles był odsunięty od wyjściowej piątki. Organizacja zezwoliła na poszukiwania nowej drużyny. Podjęte działanie miało być odpowiedzią na słabnące wyniki zespołu, a docelowo organizacja zamierzała dokonać zmian w składzie.

Olek 'hades' Miśkiewicz reprezentuje barwy ENCE.PGL Major Antwerp 2022. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o najważniejszym turnieju CS:GO

Kiles poza zespołem - na dobre

W miniony czwartek na mediach społecznościowych Acend pojawił się kolejny komunikat dotyczący współpracy z Kilesem. Tym razem kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany na dobre, a organizacja podziękowała za wkład wniesiony w rozwój zespołu i organizacji.

- Był z nami od samego początku i poprowadził nas do mistrzostwa. Dziękujemy mu za wszystko, czego dokonał i życzymy wyłącznie najlepszych rzeczy w kolejnej przygodzie - możemy przeczytać w poście Acend zamieszczonym na Twitterze.

Raczej nie minie wiele czasu, a Kilesa zobaczymy w barwach innej drużyny. Wskazuje na to zarówno fakt możliwości poszukiwania nowego zatrudnienia, jak i same życzenia Acend mówiące o kolejnych wyzwaniach.

100 Thieves Amazing League of LegendsAmazing wraca do profesjonalnej gry? Ma zasilić zespół w niemieckiej lidze regionalnej

Więcej o: