Anonymo organizuje turniej duetów. W puli nagród 8 tysięcy złotych

Anonymo Esports wychodzi z inicjatywą dla graczy CS:GO. Zostanie zorganizowany specjalny turniej w formacie 2vs2 z pulą nagród w wysokości 8 tysięcy złotych. Zapisy do rywalizacji własnie zostały otwarte.

Anonymo we współpracy z LV Bet przygotowało turniej 2vs2. Zapisy do pierwszych kwalifikacji zakończą się w ten piątek o godzinie 18:00. Wtedy też zawodnicy zawalczą o pierwsze sloty na turnieju finałowym. Gotowi na rozpoczęcie rywalizacji?

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Czym dokładnie będzie WingsUp?

Na temat projektu WingsUp wypowiedzieli się dogłębnie sami jego organizatorzy z Anonymo Esports: - Jakiś czas temu zorganizowaliśmy swój pierwszy turniej Wingmanowy, który totalnie przerósł nasze oczekiwania. W ciągu godziny rozeszły się wszystkie 64 miejsca, jakie przysługiwały nam na platformie Faceit, a chętnych wciąż nie brakowało. Postanowiliśmy, więc wykorzystać zainteresowanie społeczności i zrobić coś wyjątkowego. Od razu zgłosiliśmy się dla platformy o status organizatora turniejów, rozesłaliśmy raporty do naszych partnerów i tak powstał WingsUp - powiedział menedżer Anonymo, Radek "Jahrez" Borcuch

- Turniej ten w swoich założeniach ma tworzyć środowisko dla bardziej amatorskich graczy, w tym fanów Anonymo. Oczywiście, pula nagród jaką aktualnie udało nam się zabrać na finały lanowe może zachęcić też zawodników półprofesjonalnych, ale i dla nich chętnie znajdziemy miejsce w naszym turnieju - dodał również Borcuch.

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Pula nagród wyniesie 8 tysięcy złotych, a finały rozgrywek będą miały miejsce w Gdańsku. To świetna okazja, nawet dla niedzielnych graczy, by zgadać się z kolegą i spróbować swoich sił. Kto wie, może poza dobrą zabawą uda się również osiągnąć coś więcej, przygarniając przy tym sympatyczny finansowy bonus?

Zapisy do turnieju dostępne są tutaj.

Więcej o:
Copyright © Agora SA