Nadchodzą wirtualne rozgrywki Premier League. W grze 100 tys. dolarów

Już wkrótce rozpoczną się zmagania w ramach kolejnej odsłony ePremier League. Tym razem jej organizatorem została firma rozpoznawalna na rynku esportowym, BLAST.

Sympatycy Premier League oraz FIFY 22 mają powody do radości. Już wkrótce powrócą rozgrywki ePremier League, turnieju z pulą nagród 100 tys. dolarów, w którym zobaczymy wszystkie drużyny ligi angielskiej. Organizatorem zawodów będzie rozpoznawalna firma BLAST.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Nowy tytuł w portfolio BLAST

BLAST, firma znana z organizacji prestiżowych turniejów esportowych w gry takie jak Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 czy VALORANT pochyli się nad kolejnym tytułem. Już wkrótce przedsiębiorstwo powiększy zakres swojego działania, prezentując turniej w FIFĘ 22.

Najwięksi fani ligi angielskiej będą zadowoleni, albowiem BLAST pochyli się nad organizacją nowego sezonu ePremier League. W rozgrywkach wezmą udział gracze reprezentujący 20 klubów piłkarskich z rzeczywistej ligi, zaś pula nagród wyniesie 100 tys. dolarów, co przekłada się na blisko 400 tys. złotych.

Pierwszy gwizdek już niedługo

Mecze w formacie ligowym zaplanowano na przełom lutego i marca.. Udział wezmą w nich gracze, którzy poradzili sobie najlepiej w otwartych kwalifikacjach zorganizowanych pod koniec 2021 roku. Wielki finał zaplanowano na 26 i 27 marca. Te najprawdopodobniej zostaną rozegrane podczas imprezy na żywo z udziałem publiczności.

- Jesteśmy wstrząśnięci mogąc nawiązać współpracę z najbardziej słynną ligą piłkarską na świecie, aby pomóc stworzyć następny sezon ePremier League - mówi Leo Matlock, dyrektor zarządzający ds. rozwoju BLAST. - Wizja zaangażowania fanów wszystkich dwudziestu klubów do śledzenia swojej ulubionej drużyny aż do wielkich finałów na żywo jest niezwykle ekscytująca

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.