Riot Games walczy z nieaktywnymi graczami. Koniec z odchodzeniem od klawiatury

Riot Games rozpoczyna walkę z AFKerami. Do VALORANTA trafi zmodernizowany system.

Do VALORANTA wkrótce trafi nowa aktualizacja. Załata ona pomniejsze błędy, a dodatkowo usprawni system do walki z nieaktywnymi graczami w trakcie meczów.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends

Riot Games zawalczy z AFKerami

Wkrótce na serwery VALORANTA trafi nowa aktualizacja oznaczona cyferką 4.02. Głównym powodem jej wprowadzenia jest wadliwa interakcja z Botem Alarmowym i Działkiem Killjoy, które po wskrzeszeniu przez Sage stawały się niemożliwe do odzyskania.

Implementacja zmian posłuży także jako okazja do modernizacji systemu wykrywającego graczy nieaktywnych w trakcie meczu. Oznacza to, że od przyszłych meczów będziemy mogli czuć się nieco bezpieczniej, a liczba osób opuszczających mecz lub niepodejmujących działań wkrótce zostanie zredukowana.

Uczestnicy Turnieju Czterech Streamów Sport.plZnani streamerzy pojawią się na skoczni. Ogłaszamy Turniej Czterech Streamów Sport.pl

Do VALORANTA trafi nowy tryb?

Omawiając nowości, które trafią do VALORANTA, nie sposób wspomnieć o bardzo interesujących przeciekach. Po raz pierwszy pojawiły się one na Twitterze, gdzie zostały opublikowane przez zaufane konto ValorLeaks. Zgodnie z informacjami do gry ma trafić nowy tryb.

O trybie niewiele wiadomo. Nie został on także potwierdzony przez Riot Games, więc zależy traktować to bardziej jako ciekawostkę, aniżeli prawdziwe informacje. Celem graczy na potencjalnie nowym trybie będzie walka o zdobywanie punktów. Drużyna, która zdobędzie ich najwięcej, wygra. Interesujący dodatek nie został jednak uwzględniony w opisie zmian patcha 4.02.

ValorantNFT w VALORANT? Twórcy gry tłumaczą się z wpadki

Więcej o: