Znani streamerzy pojawią się na skoczni. Ogłaszamy Turniej Czterech Streamów Sport.pl

Na start zimowych igrzysk olimpijskich redakcja Sport.pl przygotowała niespodziankę dla fanów skoków narciarskich i esportu.

Wyszliśmy z inicjatywą połączenia działań charytatywnych z doskonałą zabawą w legendarnej grze Deluxe Ski Jump 2 (DSJ 2). W akcji weźmie udział czworo popularnych streamerów, którzy zachęcą swoich fanów do oglądania specjalnych transmisji na swoich kanałach na platformie Twitch.

Zobacz wideo Horngacher rozpętał prawdziwą wojnę tuż przed IO. "Perfidne zbliżenia"

Skoki w szczytnym celu

Z okazji inauguracji XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie redakcja Sport.pl we współpracy z agencją gamingową Knacks zaprasza wszystkich fanów skoków narciarskich do wspólnej zabawy. W piątek 4 lutego 2022 na platformie Twitch ruszy seria streamów z rywalizacji w legendarnej grze DSJ 2. Kolejni zawodnicy przystąpią do rywalizacji 6, 11 i 13 lutego br., a w każdy z tych dni odbędzie się jeden stream. Do akcji przyłączyło się czworo znanych streamerów: Saju, Nieuczesana, Bonkol i Kubx, którzy zawalczą o jak najlepszy wynik. Działania mają także wymiar charytatywny - Sport.pl przekaże 10 tys. zł na cel społeczny wskazany przez zdobywcę najlepszego rezultatu w grze.

Więcej treści esportowych znajdziesz na Gazeta.pl!

Serwis Sport.pl będzie promował i relacjonował streamy oraz przeprowadzi klasyfikację wyników uczestników akcji tak, jak przy tradycyjnych skokach narciarskich. Transmisje będą obrandowane logo Sport.pl z dopiskiem "Najlepsze skoki w internecie". Danego dnia na kanale wybranego streamera będzie można zobaczyć jego rywalizację na dwóch wybranych skoczniach narciarskich. Suma najlepszych wyników uzyskanych przez uczestnika akcji na obu skoczniach znajdzie się w końcowej klasyfikacji, która wyłoni zwycięzcę całego turnieju. Streamerzy zaproszą także na transmisje swoich fanów.

- Polacy uwielbiają skoki narciarskie - mówi Patryk Stec, szef działu esportowego w Sport.pl. - Coraz więcej osób interesuje się także esportem i grami komputerowymi. Postanowiliśmy więc połączyć te dwie pasje poprzez stworzenie Turnieju Czterech Streamów Sport.pl. Będzie to nie tylko świetna zabawa, lecz także akcja o wymiarze charytatywnym, ponieważ przekażemy 10 tys. zł na wybrany przez zwycięzcę rywalizacji cel społeczny.

Sport.pl chętnie angażuje się w działania charytatywne i społeczne. Redakcja serwisu stawia nie tylko na informacje sportowe, lecz także organizuje i wspiera liczne akcje pro bono. W ubiegłym roku zorganizowała m.in. projekt "Stroje za asy", w ramach którego za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy fundowała stroje meczowe młodym zawodniczkom i zawodnikom. Sport.pl ma także prężnie rozwijający się dział esportowy, a wszystkie treści na ten temat tworzone przez redakcję serwisu można znaleźć pod adresem e.Sport.pl.

Harmonogram transmisji Turnieju Czterech Streamów Sport.pl

  • 04.02., godz. 20 (piątek) Nieuczesana,
  • 06.02., godz. 20 (niedziela) Bonkol,
  • 11.02., godz. 20 (piątek) Kubx,
  • 13.02., godz. 20 (niedziela) Saju.
Więcej o: