Mistrzostwa świata w odbijaniu balona? To już było! Nowy pomysł popularnego streamera.

Ibai Llanos zamierza wykorzystać panujący trend MasterChefa. Zorganizuje show kulinarne z udziałem streamerów.

Ibai Llanos po raz kolejny wykazuje się swoją kreatywnością i przedsiębiorczością. Popularny hiszpańskojęzyczny streamer organizuje show kulinarne na podobieństwo MasterChefa.

Zobacz wideo Interesująca inicjatywa streamera. Organizuje Master Chefa z celebrytami

Wykorzystanie aktualnych trendów

Program MasterChef z udziałem Gordona Ramsaya bije na Twitchu rekordy popularności. Najwięksi streamerzy decydują się na wyświetlanie telewizyjnego show, komentowanie go i oglądanie razem z widzami. Trend nie umknął uwadze najpopularniejszego hiszpańskiego twórcy treści na platformie - Ibaia Llanosa.

Ibai, który w ostatnich miesiącach zasłynął stworzeniem organizacji esportowej w kolaboracji z Gerardem Pique, zamierza wykorzystać popularność kulinarnego show. W ubiegły wtorek ogłosił zorganizowanie własnego programu nawiązującego do MasterChefa, w którym udział wezmą wyłącznie streamerzy.

Poznajcie Disaster Chefs

Disaster Chefs, bo tak nazywa się program tworzony przez Llanosa, będzie mieć premierę już 1 lutego na jego kanale w serwisie Twitch. Zgodnie z informacjami wyprodukowano cztery odcinki.

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W rywalizacji udział wezmą pary złożone ze streamerów. Będą ze sobą konkurować, starając przygotować się jak najlepsze dania. Te będą oceniać renomowani szefowie kuchni, którzy wskażą najlepsze i najgorsze potrawy. Najlepsi uczestnicy z każdego odcinka dostaną się do wielkiego finału, gdzie kontynuują walkę o tytuł najlepszego kucharza na Twitchu.

Trzeba przyznać, że pomysł Llanosa może stać się najbardziej interesującą inicjatywą w historii platformy. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już 1 lutego podczas premiery pierwszego odcinka.

Więcej o: